Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Csak engem irritálnak nagyon...

Csak engem irritálnak nagyon ezek a modern kori történelem hamisítások?

Figyelt kérdés

Például hogy a magyarság már 40 ezer éve a Kárpát medencében él, Jézus magyar volt, Atlantisz lakói magyarok voltak, Csaba királyfi aki a csillagösvényről jött valójában űrhajós volt. A mohácsi-, nándorfehérvári-, egri- és muhi csata nem történt meg mert turáni "testvéreink" a tatárok és törökök csak barátkozni akartak a magyarokkal és soha nem is harcoltak velünk. Hogy a magyarok piramisokat építettek, legrégebbi ősnép vagyunk stb stb reggelig lehetne folytatni a butaságokat.

És ezekkel tele van szemetelve az internet, mire jó ez? Miért csinálják egyesek? Miért kell lejáratni a történelem tudományt ilyenekkel? Mint szakmabeli engem már nagyon irritál a dolog, ti hogy vagytok?



2016. márc. 28. 17:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
44%

Na jó, hagyjad már magad, hülye troll. Kamu kérdéseket ne tegyél már fel. Én arra válaszoltam, amit kérdeztél, és te azt írtad, idézem:


"Engem az ukránok nem érdekelnek úgy járatják le magukat ahogy akarják... engem a magyar történelem tudomány érdekel."


Erre én azt írtam a #8-as válaszban, hogy az, hogy ki hogy járatja le magát, az nem tudomány (mert te a tudományt összemosod az áltudománnyal).


Ha a történettudományra vagy kíváncsi, akkor fogalmazd úgy a kérdésedet, és ne az áltudományokról beszélj. És ha lenne diplomád, tudnál különbséget tenni a kettő között, szóval a kérdésedre én normális választ adtam, és a lepontozásod provokáció, ezért jelentem a moderátoroknak.

2016. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem a történelmet hamisítják, hanem csak hlyéknek gyártják a hlyeséget, közben más hlyék is bekapcsolódnak.


Modern kori történelem hamisításoknak inkább a különféle csúsztatásokat nevezném, de persze nem is lehet tökéletesen objektíven minden szempontból bemutatni a XX. századot, főleg, hogy fél, meg egy évszázados kordokumentumok között is vannak, amik még titkosítva vannak...

2016. márc. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!