Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Létezik ilyen épület? "iránytű...

Létezik ilyen épület? "iránytűház"?

Figyelt kérdés

Franciaországban lehet szerintem.Egy magánház,ami stílusát tekinteve egy kis kápolnára emlékeztet (olyasfajta tornya van).Az épület fehér,a ház utca felőli részén azt hiszem baloldalra napocskák jobb oldalra holdak vannak festve.Emiatt az épület nagyon jellegzetes és egyedi.


mmellékelni róla,annak örülnék legjobban.


2010. ápr. 15. 21:06
 1/6 A kérdező kommentje:

*Ha létezik ilyen és valaki képet is tudna róla mellékelni,annak nagyon örülnék!

Az épület egyébként arra szolgálna ,hogy az emberek ,akik arra járnak könnyebben tájékozódjanak .

2010. ápr. 15. 21:10
 2/6 anonim válasza:
2010. ápr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ott vannak a gízai piramisok minden élük egy egy égtáj felé mutat
2010. ápr. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,sajnos a linkre kattintva nálam nem jön be semmi.Pedig kíváncsi lennék.

Az a helyzet,hogy én álmomban láttam ezt az épületet és kíváncsi lettem,létezhet-e pont ilyen a valóságban is,azért tettem fel a kérdést.

2010. ápr. 16. 17:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt hittem a tévében láttad :D

Amúgy itt keresgélj képeket:

[link]

2010. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
minden falusi templom iránytűházként is működött
2010. jún. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!