Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mi lesz a vége a társadalmi...

Mi lesz a vége a társadalmi osztályok között egyre növő külömbségeknek?

Figyelt kérdés

Vagyis egyre kevesebb egyre gazdagabb ember, és egyre több egyre szegényebb ember

A végén majd csak a világ leggazdagabbjai maradnak meg és mindenki másből farmolni fognak, vagy elöbb kitör egy háború az elnyomottakkből?


2016. dec. 9. 10:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es tévedsz, miután te vagy az én másolatom :)

Engem itt ismernek, senki nem veszi be az ócska trükköd :P

2016. dec. 9. 16:57
 12/15 Wadkan. válasza:
Orwell ezt már régen leírta: van három társadalmi réteg, és amikor a középső fellázad, hogy megdöntse a legfelül lévők uralmát, akkor rövid ideig káosz lesz, és ők kerülnek legfelülre. A legalsó réteg soha nem tudja érvènyesíteji az érdekeit. Wadmalac, akinek hasonló a neve az enyémhez, ezt elég jól leírta.
2016. dec. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Wadmalac komolyan mondom ez nem én vagyok :D
2016. dec. 10. 14:56
 14/15 A kérdező kommentje:
De a legalsók addig miért nem kerülhetnek középre?
2016. dec. 10. 14:57
 15/15 A kérdező kommentje:
Hogyan kerülhetünk legalulrol középre?
2016. dec. 10. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!