StolniyGrad kérdése:

Ti, felső osztálybeliek honnan szerzitek a pénzetek illetve hogyan, honnan indultok?

Figyelt kérdés
Magyarországon nyilvánvalóan 2 réteg van, alsó és felső osztály. Most én tisztességesen dolgozok, nincs semmilyen segítségem ill támogatásom sehonnan és nem jutok 1-ről a 2-re. Ti ezt hogy csináljátok? Mit csináltok, hogy meg tudjátok venni a 60 milliós új házat, az új rs audit, a legújabb Apple laptopot... Mégis hogyan? Mit kell tennem azért, hogy én is tudjak szép házat stb-t venni? Valami kis ízelítőt mondjatok már amin elindulhatnék. Köszönöm! :)

2017. ápr. 17. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tartozom a fenti osztályhoz, de mivel nem jött még válasz (gondolom a rossz kategória miatt), szerintem:

1. jó háttér (szülők, család, barátok, kapcsolatok), vagy

2. jó tanulmányok (jól fizető és piacképes tudás), vagy

3. kitartás, munka, + törtetés, könyöklés, ...

esetleg ezek valamilyen kombinációja.

2017. ápr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem érzem magam felső osztálybelinek, sőt, kifejezetten rossz néven venném, ha oda sorolnának. De lakást, kocsit venni tudok. Na nem azonnal sikerült. Előbb tanultam, később dolgoztam és tovább tanultam, eközben jött a pénz. Eleinte kevés, később több, mert szükség volt a munkámra. Közben éltem, és figyelemmel kísértem a körülményeket. Így tovább tudtam lépni, ha már egy hely alkalmatlan lett a fejlődésre.

Ma meg tudom venni, amire szükségem van, és ki tudok térni az alantas támadások elől. A mai politikát ocsmánynak tartom, és rossz hatásait kivédem. Ehhez persze képesnek kell lenni átlátni a történéseket, ahogy mondani szokás, mindig egy lépéssel előbb, mint a többi. Ezt tanulással könnyedén el lehet érni.


Van ezen kívül még egy módszer, az sokkal gyorsabb és sokkal bizonytalanabb. Kellően gerinctelennek kell lenni, minden mocskos megbízatást elvállalni, nem finnyásnak lenni, ha másokat meg kell alázni, és hasonlók. Aki ezt elég lelkesen és kitartóan teszi, meg lesz a gyümölcs, lásd kormányközeli emberek és egynémely kormánytagok.

2017. ápr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincsen felsőosztály.Az államosítás eltörölte őket
2017. ápr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
17%
Milyen hülye kérdés ez? Hogy-hogy honnan? Hát az adófizetők pénzéből.
2017. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

nalunk speciell munkaval ertük el ahol vagyunk. szüleim - nagyszüleim is orvosok es nagyon sokat dolgoztak egesz eletukben. nagyon sokat nem lattuk oket a tesommal viszont mindig mindent megtudtak adni nekünk es most is tamogatnak meg.


de peldaul latom, tudom hugomnal es nalam ez mar nem lesz ilyen. egyreszt mert nem orvosira jarunk masreszt mostmar nem olyan könnyü meggazdagodni mert minden a ki kit ismer alapon müködik

2017. ápr. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%
Pénzt mindig lehet csinálni és nemcsak gerinctelenül, törtetve, korrupcióval stb. A leglényegesebb a képzettség a tapasztalat meg a nyitottság.
2017. ápr. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!