Hány nem és gender van?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat előre is. :-)

2017. szept. 21. 21:24
1 2
 11/13 Pongrácz Gergely válasza:
28%

Elkezdtem olvasni ezt a sok b-romságot hogy ki minek érzi magát még olyan is van aki nem tudja de már rögtön jelölni kell valamivel őket is....


Mindenki kib-szott különleges akar lenni vagy nem tudom.


Szerintem ez simán beleférne a pszichiátriai dolgok közé, de nem külön szak kell rá.

Komolyan nincsenek fontosabb kérdések, problémák mint például hogy az ember totálisan kiírtja a föld biodiverzitását?


Nem b-zzeg gender elméletek, az a lényeges!

2018. dec. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Pongrácz Gergely válasza:
68%

Amire célozni akartam:


Biológiailag:

A fiúknak fütyijük van a lányoknak meg puncijuk. Nyilván vannak olyanok is akiknek puncijuk van és a csiklóból kinő egy pénisz de nem az emberek 33% -ánál.

Ergó nyugodtan mondhatjuk a harmadikra, hogy ritka ÉS rendellenes ennél fogva. Definiálni lehet ugyanúgy minthogy némelyik pénisz felfelé kunkorodik vagy hogy némelyik suna salátásabb mint a másik.


De attól még a pna pna marad a fsz meg fsz. Meg van az a nagyon ritka harmadik amit kötve hiszek hogy valaha is látott innen bárki is.


Mentálisan:


Fiú létemre én a péniszekhez vonzódok. Vagy fordítva lány a lányhoz. Szemben a heterókkal akik ugye fiú - lány párost alkotnak. A homoszexualitás megint csak nem az emberek 50% át érinti... tehát hogy még bonyolítani ezt azzal hogy inkább a rokkeresebb pasikra bukok vagy a csillámponi fiúkákra megint szőrszálhasogatásnak tűnik.


Kit érdekel másnak a magánélete hogy neki csak Shrek a jó?


És ha én nekem lábfétisem van a másiknak meg hónalj akkor lesz külön fétis szak az egyetemen? Na ez az a pont ahol "hold on bitch" trap card jön a képbe és azt gondolom hogy nyugodtan legyen mindenkinek joga mindenhez amit akar de ne adjunk már aránytalanul nagy figyelmet olyasminek ami nem is ér annyit....


Pikacsu meg qrhatja Bulmát, nem érdekel, ez magánügy kéne hogy legyen nem egyetemi szak.


Tekintve hogy rohadtul melegszik a bolygó inkább erre kellene külön szakágat indítani. Ja hogy van geológia melynek része ez is? Na szóval értitek... gender elmélet = pszichiátria.

2018. dec. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Gibbon28 válasza:

Most csak biológiailag.

Férfi, nő nemtelen (nem tom hogy kell pc-n mondani) transzfesztita nő és transtfesztita férfi.

És az ember szexualitása nem tartozik bele az ember nemébe.

2021. okt. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!