Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Miért panaszkodik a legtöbb...

Miért panaszkodik a legtöbb ember, amikor vannak akiknek százszor rosszabb életük van?

Figyelt kérdés
Bírom amikor egy szakítás után depressziósok lesznek az emberek. Ez a probléma szerintem semmi ahhoz képest, mintha pl. tolószékbe kellene leélni egy életet önhibáján kívül.
2017. nov. 12. 21:48
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Mindenkinek a saját gondja a legnagyobb.

És miért azokhoz kellene hasonlítani magunkat, aki tolószékben ül? Ezzel az erővel azzal is összehasonlíthatom, aki milliárdos és csak utazgat meg partizik. És ahhoz képest tényleg szar egy átlagember élete.

2017. nov. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem az összefüggést. Miért ne lehetnék szomorú egy szakítás miatt attól, hogy vannak akik tolószékbe kerültek.
2017. nov. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
* Miért ne lehetnék szomorú egy szakítás miatt attól, hogy vannak akik tolószékbe kerültek?
2017. nov. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
De amúgy kérdező, neked például egyetlen egy panasz sem hagyná el a szádat, egyetlen egy panasz sem fordulna meg a fejedben ha teszem azt, elvesztenéd az egyik karodat? Mert Nick Vujicic végtagok nélkül született tehát a te problémád semmi lenne az övéhez képest.
2017. nov. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy másnak más a gondja vagy nagyobb, attól még mindenkinek ugyanúgy gond a sajátja is. Nyilván mindenki örül neki, ha nem kell tolószékbe kerülnie, de ettől még egy szakítás fájdalmas és szomorú, nem fog senki örülni neki csak azért, mert másnak rosszabb az élete.
2017. nov. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a saját életemet élem, nem másét...
2017. nov. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
És attól hogy valaki végtagok nélkül él, nekem nem fáj ha elvesztek valakit? Nem leszek szomorú ha nem vesznek fel a kívánt egyetemre amiért sokat tanultam? Nem érzem magam szarul ha leég a házam? A pokolnak is ezer bugyra van, nem csak annak lehet rossz aki nyomorék, vagy éhezik. Érzéketlen vagy kedves kérdező!
2017. nov. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy másnak szarabb, én még nem érzem magam jobban...
2017. nov. 13. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azèrt panaszkodnak kedves kèrdező mert nem tudják, hogy ezzel garantáltan elintèzik, hogy legyeb mièrt panaszkodniuk.
2017. nov. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Wadmalac ***** válasza:
100%

Egyértelműen jobb az életem annál, aki halva született.

De ez még elég kevés ok arra, hogy néha ne panaszkodhassak.


Szerintem akinek folyamatos vagy akár ideiglenes baja van az életével, az sem gondolja, hogy neki a legrosszabb a világon.

Meg hát ugyebár minden relatív.

Ahogy én élek, tutira kínszenvedés lenne olyasvalakinek, aki korlátlan gazdagságban nőtt fel.


Van jogos kritikai alap azon, hogy néha az emberek hatalmas hattyúhalált tudnak előadni apróságokon is.

De azért általánosításra sosincs jogalap.

2017. nov. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!