Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Milyen írást találtak a nagy...

Milyen írást találtak a nagy piramisban, a királykamrájából induló "szellőzőben" lévőmásodik zsilipkapu után?

Figyelt kérdés
3 robotot készítettek. az első robot az első kapuig jutott el.A második robot átfúrta kaput ami után egy második kaput láttak meg. A második kapu átfúrása után amit egy harmadik robot végzett el, Eric von Daniken szavai szerint, "jól értesült körök" irformációira hívatkozva nem hireoglifák voltak a falon hanem valmi más írás, ami nem köthető az egyiptomiakhoz. Nagy a csend. Hallott valaki valamit?

2017. nov. 13. 18:50
1 2
 1/16 anonim válasza:
Azta,ezt még nem is hallottam,pedig imádom az ilyen dolgokat! Amúgy lehet találtak valamit,de ki tudja itt a mai világba,hogy mit titkolnak el és mit nem...Viszont szerintem,ha jelentős felfedezést tettek,akkor azt csak bejelentenék valamilyen módon...
2017. nov. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ha nem illik a jelenleg preferált hazudozásba akkor elhallgatják.

Ezt írd be a youtub-ba--Erich Von Daniken

- Totalis leszámolás----

Beszél róla de más forrásból is hallottam.

2017. nov. 13. 21:18
 3/16 A kérdező kommentje:

Rudolf Gantenbrink

Ez volt aki az első robotot csinálta,megépítette, de kirugták. aztán még ketten voltak

2017. nov. 13. 21:41
 4/16 A kérdező kommentje:

Erich Von Daniken - Totalis leszámolás

42:47-től beszél róla

2017. nov. 13. 21:46
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Soha senki nem bizonyíotta ezt, ez inkább áltudományos szemfényvesztés. Hol van a videó erről? Egy linket kérünk, ami nem Deniken, hanem valami normális tudos videója. És hol van róla egy olyan szakkcikk ami legalább lektorált, és legalább in press?
2017. nov. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Soha senki nem bizonyíotta ezt....

Mond te hány éves vagy?

Vagy csak egy idegen bolygóról jöttél ahol mások ajátékszabályok?

Vagy pontosan érted mire gondoltam?

Minden esetre dühítően idegesítő vagy.Menj tovább ne itt rontsd a levegőt.

2017. nov. 14. 08:18
 7/16 anonim ***** válasza:
12%
Kérdező: kérek egy linket arról a videóról amin látszik ez a felirat! Vagy legalább egy hitelt érdemlő bejelentés, mert én nem találok ilyet. Csak arról a bizonyos 1. kapuról találtam bármi infót, a továbbiakról hiteles infó sehol. Tehát amíg ezt nem tudod ide írni addig SCI-FI rovatban lenne a kérdésed helye.
2017. nov. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező helyett linkelek, szerintem erről beszél, legalábbis próbál.

[link]


Amúgy szerintem azt írták rá, hogy "Géza, holnap itt folytasd a vésést, én mára végeztem".

2017. nov. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Megnéztem ezt a linket,és ez nem tűník tudományosan alátámasztottnak. Egeytlen egy értelmezhető fotó sincs rajta.
2017. nov. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Igen, tudom, nem is azért tettem be, csak ha már a kérdező nem volt képes rá, gondoltam jó fej leszek.

:))

2017. nov. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!