Az eredeti hány oldalas?

Figyelt kérdés
Szeretném megkérdezni ,hogy az eredeti Egri csillagok az hány oldalas?Megszerettem volna nézni neten hogy hol vegyem meg ,de más volt a bevezetés és az oldal szám a boritó nem érdekel csakhogy ugyanolyan könyvem legyen mint a többieknek.Inkább több oldal legyen mint kevesebb,mert akkor végig tudom követni az eseményeket.Az eredeti változat kéne ez azt foglalja magába hogy annyi oldsalas legyen az itt említett könyv ,mint amennyi oldalas volt a legeslegelső és ne rövidített változat legyen.Előre is köszi.(Az árat és az is írjátok bele hogy hol találom meg neten vagy áruházban és hogy ezekközül hol.)
2010. jún. 1. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Hmm... az, hogy kevesebb oldalt tesz ki egy kötet, az nem azt jelenti, hogy rövidített, hanem csupán annyit, hogy más a szerkesztése.


Ha uyganolyan könyvet szeretnél ,mint a többieknek van, akkor vegyél oylat, ami ugyanúgy néz ki. Nem azért, mert ugyanaz a borító, hanem mert ugyanaz a kiadó.


De ez pl. nem rövidített, és eléggé olcsó:

[link]

2010. jún. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igazából nem nagyon van több példány belőle. Gárdonyi csak egy példányt írt, a többire már kiegészítést is kell írni. Szóval mind1 hogy hány oldal esetleg máshogy szedték (nagyobbak a betűk stb.), de a tartalom ugyanaz. Kiv. a rövidített de ugye oda nem is gárdonyi van írva mint szerző.

Ilyen híresneves könyveket főleg ami kötelező, ill. a magyarságot "szolgálja", megtalálhatók a Magyar Elektronikus Könyvtárban, rövidítve MEK.

Rákerestem neked erre az említett könyvre, és sikeresen megtaláltam íme:


[link]


ingyen és bérmentve :)

Jó olvasgatást

2010. jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek.Nagyon aranyosak vagytok és második válaszoló a link-et is köszönöm.
2010. jún. 10. 09:10
 4/5 A kérdező kommentje:
Az első válaszoló is küldött linket bocsi nem említettem neki is köszönöm!:)
2011. jún. 19. 14:13
 5/5 anonim válasza:

[link]

A legalján található az utolsó oldal

2011. jún. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!