Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Rendben, a közepén vagyunk a...

Rendben, a közepén vagyunk a klímaváltozásnak, de most hogyan tovább? Mármint feltétlenül pánikolnunk kell?

Figyelt kérdés

Nem akarom a helyzet súlyosságát bagatellizálni. Csupán azt akarom hogy ne csak borúsan lássuk a helyzetet. Persze nem sok pozitívum van a dologban, de talán nem kellene még feladni a reményt az emberiségben.

Annyi hírt és véleményt hallani arról ahogy temetjük magunkat.

Volt aki már csak 1-2 évet adott vagy csak 10-20-at, de van aki még 100-at is.


Nektek van bármi pozitív jóslatotok ezzel kapcsolatban. Még ha nehéz is, de legyen valami.



2019. aug. 29. 06:56
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

#29 Wadmalac

Nagyon kiakadtam, mikor olvastam a marhahúsos kérdést, te meg még büszke is vagy rá, hogy eszed. A negatív kommentem nem csak neked szólt, hanem mindenkinek, aki itt poszthegyeket ír az éghajlatváltozásról, amúgy meg sz@rik bele. Az utóbbi napokban rengeteg ilyen kérdés van (gondolom, az Amazonas miatt), de mindig ugyanolyan válaszok jönnek. Felesleges ugyanazt a kérdést feltenni, majd ugyanazokat a válaszokat megírni. Akit tényleg érdekel a téma, az beüti a gugliba, hogy klímaváltozás és lőn világosság.

2019. aug. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
9%

Mindenki lenyugodhat. Már a '70-es években kezdődött a klimahiszti. Akkor még azt mondták, hogy jégkorszak fog jönni 1990-re. Bejött ? :D


Az egész csak egy politikai célzattal megkreált gumicsont, hogy elterelje a figyelmedet arról hogy fundamentalista vadembereket telepítenek ide évente több százezret.

2019. aug. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!