Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ásványvízbe hidrogén-karbonát-...

Ásványvízbe hidrogén-karbonát-ionok hidrolízis, vagy csak sav beoldódása során kerülnek be?

Figyelt kérdés

2019. okt. 31. 12:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nagyon részletesen nem írtam le, de nyilván a nitrogénnel argonnal nem teljesen ugyanaz a helyzet, mint az oxigénnel, mert azok még annyira sem oldódnak
2019. okt. 31. 17:20
 12/17 anonim ***** válasza:

"Légkörből ugyan oldódhatnak bele gázok, azonban az oxigén gyakorlatilag nem oldódik benne"

Ezt a halak is tudják?

2019. okt. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Utána írtam, hogy Nitrogén, Argon még annyira sem, ebből következik, hogy az oxigén igen. Oké, remek valaki már hülyének nézett mert nem tetszett neki az egyenlet, a másik meg azt akarja mondani, hogy nem tudom, hogy valamennyire oldódik az oxigén a vízben. Bizonyára abban a kommentben is arról írtam, hogy AZ OLDOTT OXIGÉN hogy oszlik szét a vízben és, hogy buborék nem lehet belőle.....nem az mindegy. Az okos meglátott valamit, nem érdekli, hogy utána mit írok, leírja, hogy hülye vagyok és jön a halakkal. Oké, lehet, hogy akkor rosszul írtam, de nem arról van szó, hogy teljesen hülye lennék. Szóval legyen szíves valaki az első kommentemre válaszoljon és ne hibákat keressen a szövegemben, mert azt én is tudok a sajátomban.
2019. okt. 31. 17:34
 14/17 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam és nem is gondoltam, hogy hülye lennél.
2019. okt. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Na most vissza is olvastam: Légkörből ugyan oldódhatnak bele gázok, azonban az oxigén gyakorlatilag nem oldódik benne és az ami oldódik..... KÖZVETLENÜL a gyakorlatilag nem oldódik után írtam le, hogy oldódik
2019. okt. 31. 17:38
 16/17 A kérdező kommentje:
Jó, bocsánatot kérek!
2019. okt. 31. 17:38
 17/17 A kérdező kommentje:

De várjál, amúgy jól is írtam, mert erre lehet használni a gyakorlatilag szót: 1. a valóságban.


Ez az autó gyakorlatilag használhatatlan.



2. nem teljesen, de megközelítőleg; majdnem, csaknem.


Ez gyakorlatilag kész van.

2019. okt. 31. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!