Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A klímaváltozást nem a szén-di...

A klímaváltozást nem a szén-dioxid kibocsátás okozza?

Figyelt kérdés

Dr. Miskolczi Ferenc állítása szerint nem a szén-dioxid a probléma. Ez igaz lehet?

https://www.youtube.com/watch?v=LiK4R39zhcw



2020. jan. 14. 11:16
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
73%
Fogalmam sincs, ki az a M. F., és a videó sem érdekel. A tudósok túlnyomó többsége szerint a szén-dioxid és más gázok felelősek az üvegházhatás felerősödéséért. Én hiszek nekik.
2020. jan. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
71%

Jól értem, kiragadott 20-25 évet az elmúlt 200 évből, azt rajzolta fel a diagramján?


[link]

[link]

[link]

2020. jan. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
49%
Ezt miért kellett ismét megkérdezni?
2020. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Mr.Q77 ***** válasza:
32%

"A tudósok túlnyomó többsége szerint a szén-dioxid és más gázok felelősek az üvegházhatás felerősödéséért."


Tudnál egy releváns linket dobni, mert ugyan minden média ezt szajkózza de még nem láttam bizonyító erejű leírást, igaz nem is törtem magam halálra hogy keressek.


Ellenben az ellenkezőjéről már többet.

2020. jan. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
2020. jan. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
0%
Origo lol... Miért nem 888-ról linkelsz ide valamit?
2020. jan. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetszik, nem kell elolvasni. Ha meg elolvasod, akkor keress rá a hivatkozott nevekre.

(facepalm)

2020. jan. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
88%

Még vitaindító, akit érdekel:

[link]

2020. jan. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz, a szén-dioxid a probléma. Valóban volt már mindenféle klíma a Földön, és azt nem az ember okozta, de tudjuk hogy melyiket mi, és azok az okok most nem állnak fenn (mérünk már szinte mindent), sőt enyhén hűlni kellene a klímának. Miután a Nap nem süt jobban (sőt picit kevésbé) két ok jöhet szóba a melegedésre. Az egyik a visszavert fény csökkenése (több aszfalt, mondjuk) a másik az üvegházhatás növekedése. Ha az előbbi lenne az ok, a magaslégkör is melegedne, ha az utóbbi, a magaslégkör lehűlne - mint ahogy tapasztaljuk is.

Ez persze felvet két kérdést, hogy Miskolczi miért nem győzi meg a többi tudóst, illetve hogy a többi tudós miért nem győzi meg Miskolczit. De volt már ilyen kérdés, lusta vagyok ismételni magam.

2020. jan. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 Wadmalac ***** válasza:
71%

Vissza kéne keresni az azonos tartalmú előző kérdésre, ott szerintem ki lett vesézve kielégítően.


https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomany..

2020. jan. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!