Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Miért húzható le hét bőr az...

Miért húzható le hét bőr az emberről?

Figyelt kérdés

Nem nagyon találtam biológiai vonatkozású választ a kérdésre, csak közmondásokat (pl.: "Az asszonynak hét bőre van" = a) sokra képesek a nők; b) a szemtelen és gonosz nő

nagyon sok szégyent elbír.)

Köszi előre is ha valaki tud segíteni! Ez mindenképpen biológiai vonatkozású kérdés.



2020. márc. 1. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Nincs biológiai vonatkozása.
2020. márc. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudom miért kaptuk ezt a kérdést bioszházinak ://
2020. márc. 1. 19:19
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Talán arra gondolt a tanár, hogy a bőrünk többrétegű hámszövet.
2020. márc. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 dellfil ***** válasza:
80%

"Hét bőr" sehogy. Ha így keresel, hát... Főként, hogy a biológiai vonatkozása érdekel. Hm. ("Nem nagyon találtam biológiai vonatkozású választ a kérdésre, csak közmondásokat...") :D

Elég beírni a keresőbe, bőr, és voilá:


[link]


dellfil

2020. márc. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Hét, mint szám, annyit jelent, hogy "nagyon sok".

Ez egy bibliai szám. 7 esztendő itt-meg-ott. 7 törzs. 7 nap. stb stb stb

2020. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
5+2 az pont ott van, és nem marad már csak egy, az utolsó. Bár az is lehúzható...
2020. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Wadmalac ***** válasza:
64%
Nem hiszem, hogy több biológiai tartalma lenne, mint annak, hogy a macskának 9 élete van.
2020. márc. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 dellfil ***** válasza:
100%

Most nézem, "biosz házi"? Akkor nem elég a tantóbácsinak/néninek annyi, hogy felsorolod a(z) (emberi)bőr rétegeit, és funkcióit? Még azt is bele kellene erőltetned, hogy pont hét(??!) rétege lenne? Mert - ebben a formajaban, mint túdjuk - NEM igaz. :D

Na itt van é...


[link]


Ha ez is rossz, hát az a "tanarak" bűne. Bizonyára a "Sulinet"... nos nem egészen erős fájú, de azért szerintem ölég az oskolás túdásho... :D


dellfil

2020. márc. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy ebben a formájában nem igaz?
2020. márc. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján nem látom akadályát, hogy a felhám 5 rétegét egyesével el lehetne távolítani egymástól, szóval szerintem még mindig megvan az a 7 réteg. [link]
2020. márc. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!