Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Laboratóriumban szeretnék...

Laboratóriumban szeretnék dolgozni. Most környezetvédelmet tanulok a szakközépben, és nagyon megtetszett a labori munka. De egyyetemet szeretnék végezni. Biológia, földrajz, és fizika tárgyakkal milyen lehetőségeim lennének?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biológus. Én laborban dolgozom. Ha érdekel írj privit, nem szeretem itt untatni az embereket, meg le is szoktak pontozni... De szívesen segítek... Jah, és az emailre elég lassan válaszolok, de azért hajrá! :D
2010. júl. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is biológus vagyok. Előzőt már csak szakmai alapon is felpontoztam. (Ja, engem is le szoktak pontozni, egyesek népszavazással csinálnak tudományt.) Szerintem érdemes lenne felkeresni olyan helyeket, ahol középiskolásként kutathatsz. Ennek van egy elég nagy mozgalma, sok kutató örömmel fogad a laborjában diákokat.

www.kutdiak.hu

Itt vannak a mentorok, plusz a kutatási területük:

[link]

2010. júl. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ott van a környezettudomány szak, ami foglalkozik a környezetvédelemmel is, mellesleg eléggé interdiszciplináris, vagyis fizikával, kémiával, biológiával, földrajzzal egyaránt foglalkozik (persze nem annyira mélyrehatóan). Nekik is van laborjuk.
2010. júl. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 30. 18:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak egyébként "laboratóriumi operátor" szakok is, amiket elvégezve asszisztens lehetsz. Ez nyilván nem ad nagy perspektívát, de könnyebb a biológusnál és nem zárom ki, hogy még állást is könnyebb szerezni. De ha kutató ambícióid vannak, akkor mindenképpen bioszra menj.


A kutdiákot én is csak ajánlani tudom!


Egy ex-kutdiák biológus ;)

2010. aug. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. aug. 1. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!