Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért van az, hogy már több...

Miért van az, hogy már több millióan láttak (állításuk sze- rint) UFOT-t?

Figyelt kérdés

A mai világban,amikor majdnem mindenkinél mobiltelefon és

kamera van,miért nem tud senki előállni egy elfogadható

fényképpel?

Itt nem csak az ufókra,hanem szörnyekre és a többi természetfeletti lényekre gondolok.

Bármi történhet a Földön,mindenhol,ott vannak a fotósok.

Mikor a fentiek történnek,senkinél sincs fényképezőgép.


2010. aug. 1. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hátha én látnék ufót, akkor biztos nem a gépem után kapkodnék, hanem tátnám a szájam
2010. aug. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés. Igazából fogalmam sincs, de ha ilyesmit látnék nem az lenne az első gondolatom, hogy: híí vazzeg hol a telefonom/fényképezőm. Hanem inkább: Aztak*rvaélet...

A természet feletti dolgoknál mire gondolsz? Szellemekre? Elárulok egy dolgot. Szellemet nem láthatsz. Ugyan is az ember csak az anyagot látja, ami nem tud közlekedni a falakon keresztül. Ez még a levegőre is igaz. Nem látod, de tudod, hogy ott van mert különben megfulladnál és a levegő sem megy át a falom. Maximum a kis réseken. A szellemek nem anyagból vannak(már ha vannak) így nem is láthatnád őket. Viszont vannak cuki dolgok jewtube-on. Érdemes rákeresni: Paranormal creatures.

2010. aug. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, érdemes youtubon rákeresni a paranormal creatures-re. Nagyon jól szemlélteti a helyzetet, hiszen a videóban olyan képek is feltűnnek, amik EMBER által készített bábuk, különböző filmekvez, vagy nyilvánvalóan photoshopolt képek. Tudom, mert láttam őket pl dokumentumfilmekben, tehát önbevallás alapján hamisítvány. És mégis rengeteg ember vakon hisz bennük... Ez kérem az emberi hülyeség, ami magyarázza, hogy mért látnak milliók idegenket, de mért nincs egyetlen megcáfolhatatlan bizonyíték sem.

Persze létezhetnek idegenek, csak nem minden fénypont az égen az, és a szubjektív hit még nem válik valósággá, csakmert valaki nagyon akarja.

2010. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg dologra választ ad (főleg az elrablásokra, de más természetfelettire is) az alvási paralízis. A lidérc(nyomás) szavunk is innen ered. Mivel elég gyakori (ahogy olvastam szinte minden második ember átéli, mint ahogy én is átéltem), ezért ezeknek az eseteknek a száma igen nagy.
2010. aug. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert az emberek hallucinálnak esetenként.


És az agyunk úgy működik, hogy nem képes elfogadni azt, hogy látott "valamit", mindnenképp be akarja kategorizálni.


Tehát ha egy kicsit gyengébb elméjú (aka. idióta...) lát egy pillanatra egy állatot egy sötét erdőben és nem ismeri fel, akkor az agya összerakja, hogy az a csupakabra. Vagy E.T. Vagy a Kovács nagymama szelleme. És ő el is hiszi, hogy az volt, mert az agya azt rakta össze.


Fotó és videó természetesen ezért nincs egy sem.

2010. aug. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én láttam, de akkor még nem volt telefonom, ez kb. 2002ben volt, most van telefonom xenon vakuval, de most nem látok ufót:S
2010. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyszerűbb válasz a kérdésre, hogy azért láttak már több millióan UFO-t, mert vannak UFO-k. :-)
2010. aug. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

egyeseket meg is termékenyítettek...XDD

http://www.youtube.com/watch?v=BedvktIkGII

2010. aug. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!