Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ki szereti a fizikát?

Ki szereti a fizikát?

Figyelt kérdés

2020. jún. 23. 16:21
1 2 3 4 5
 31/43 dq ***** válasza:

Ez már nagyon nagyon off, de én sem tartom viccesnek ezt a stílust (+ pláne kártékony, ha rejtőzködni akarsz).

Illetve trollkodásnak gondolom, azt meg az exhibicionizmushoz hasonlóan elítélem. (Félre ne érts, csak azt mondom, amit érzékelek.)

Inkább gyere és segíts ezt kiszámolni: https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomany..

2020. jún. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
76%
jolvan, rendben, abbahagyom :D
2020. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a fizikát.

Hogy fizikus vagyok-e? Az alapvégzettségem fizika tanári szak, viszont később doktori fokozatot is szereztem fizikából (kvantummechanika illetve kvantuminformatika, pici kvantumoptikával).

Mostanában pedig jobbára mérnöki projektekben veszek részt. (Elvégre, az is fizika.)

2020. júl. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 Wadmalac ***** válasza:
100%

"doktori fokozatot is szereztem fizikából (kvantummechanika illetve kvantuminformatika, pici kvantumoptikával)"

hohó, megvan, kit kell buzerálni a kvantumfizikai témájú vitáknál. :D

2020. júl. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
33-34 kérdező ugyan az a személy lenne?
2020. júl. 9. 13:27
 36/43 Mojjo ***** válasza:
100%
@35: Nem, nem ugyanaz. Wadmalac régi motoros errefelé, és biztosan nem kreálgat kamuprofilokat.
2020. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 Wadmalac ***** válasza:
100%

Főleg olyat, amivel kvantumfizikai kérdésekre kéne utána helyes válaszokat adni.

Két végemről égjek? :D

2020. júl. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

Ha értek a kérdés kapcsán felvetett témához és időm is van épp, szívesen válaszolok. (Most épp szabadságon vagyok, azért is írogatok ilyen könnyedén. :) )


Azonban meg kell jegyeznem, hogy nem hordom a bölcsek kövét, s ismerek nem egy, fizikát nálam magasabb szinten művelő kutatót.


(Ráadásul, jó ideje már zömmel programozással, mozgásanalízissel és hasonlókkal foglalkozom, illetve képzem magamat e területeken, így kvantummechanikából messze nem vagyok annyira naprakész az aktualitásokat tekintve, mint voltam kb 10 évvel ezelőtt.


De persze, ettől még az alapok megvannak.)

2020. júl. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%
Én
2020. aug. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 Wadmalac ***** válasza:
100%

"De persze, ettől még az alapok megvannak.)"

Az ide általában bőven elég.

2020. aug. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!