Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van valami természeteset erre...

Van valami természeteset erre a problémára?

Figyelt kérdés
Lehet hogy nem ide kell írnom,na de azért felteszem :) nagyobbra szeretnék nőni mit kell ahhoz tennem hogy rövid idő alatt 5-6 centit nőjek?mit kell ennki? stb(van egyáltalán ilyen módszer?)14/f
2010. aug. 6. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:

a ferfiak altalaban 21 eves korukig nonek...annyit kell tenned, h varsz...

elarulom, h ilyen idosen kb 168 centi voltam. 18 evesen meg 194, most mar azt hiszem, megalltam a novesben, 198 vagyok. de az a 2 centi bosszant:D ez van...

majd megnosz, amikor eljon az ideje

2010. aug. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

"rövid idő alatt 5-6 centit nőjek?"

Magassarkú cipő?


Növekedési hormont mondanak majd, de nagyon-nagyon veszélyes, ne próbáld ki.

Nincs igazán ilyen módszer, talán a függeszkedést javasolnám, van ilyen ajtófélfára felszerelhető rúd a sportboltban (max 4 eFt) azzal erősödsz is és nyúlsz is kicsit.

2010. aug. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jó csak az eggyik haveromnál magasabb akarok lenni :) :D inkább rivális mint haver :D,hát akkor én szo**am :D:D
2010. aug. 6. 19:18
 4/9 anonim ***** válasza:

Nézd, ha lenne egyszerű, elérhetö (vagy bármilyen) módszer, amitől rövid idő alatt 5-6 centit lehet nőni, és azt itt a gyakorikérdéseken fel lehetne kutatni, akkor a haverod/riválisod számára is lenne, azaz semmire nem mennél vele.


Szerintem érdemes lenne agyra gyúrnod, mert abban tényleg tudsz fejlődni, csak rajtad múlik.

2010. aug. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ez a génekben van én is 14 vagyok de én 180 vagyok már lassan..... És nem is én vagyok a legmagasabb az osztályban.
2010. aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értem értem köszi a válaszokat :D
2010. aug. 7. 09:08
 7/9 anonim ***** válasza:
A legrövidebb úton úgy lehetsz a riválisodnál 6 cm-rel magasabb (feltéve, hogy most egy magasak vagytok), ha lézerrel levágsz a másik srácból 6 cm-ert. De ezt nem javaslom, mert a hatályos magyar törvények szerint nehezen fogod tudni beadni, hogy mindez jogos önvédelem volt.
2010. aug. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyszer láttam valami filmben, hogy egy pasast teljesen hasonlóvá akartak tenni egy másikhoz, és ehhez hozzátartozott az is, hogy ugyanolyan magasak legyenek. Emberünk valami 4-5 centivel volt magasabb a kelleténél, és közölték vele, hogy az alkalmazni kívánt megoldás az lenne, hogy eltörik a lábszárában a csontokat, kivágják belőlük a megfelelő hosszt, majd hagyják összeforrni. Nekem ez jutott hirtelen eszembe, neked viszont pont fordítva kellene. Érdeklődj, mik a lehetőségek, de azért sok reményt ne fűzz hozzá, szerintem nálunk ez még nem elérhető. Ennél gyorsabb és biztosabb módot nem tudok.

Hacsak nem azt, hogy megelégszel magaddal így, ahogy vagy, és tényleg agyra gyúrsz, mert azzal többet elérhetsz, mint a magassággal, még ha most nem is úgy tűnik :)

2010. aug. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ! azért ilyen beavatkozásokra nem válalkozok :) :D (hahhaha) csak ez az emberke nagyon beképzelt és kvára elegem van belőle. am én olyan megoldásra gondoltam hogy pl.: naponta 1 tabletta kalcium sandoz meg iylenek,
2010. aug. 9. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!