Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért van ilyen sok meleg...

Miért van ilyen sok meleg szőrtelen széles csípőjű alacsony 'meleges' kinézetű srác és ilyen sok szőrös széles vállú nagydarab mély hangú 'fiús' lány manapság?

Figyelt kérdés
Kezdem azt hinni valami szennyezés okozza e nemek elmosódását akár direkt valaki által akár véltetlen de ez már nagy észrevehető. utcán minden 3.-4. ember nemét meg se tudnám mondani csak a haja hosszáról és az arcszőrzetéről megítélve....
2020. okt. 9. 10:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
24%
Fel van borulva a hormonháztartásuk. Sok műkaja, szója származékokkal tömve.
2020. okt. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
úgy érzem ez nagyobb probléma mint akár a koronvavírus akár a glob felmelegedés de érdekes módon erről senki nem beszél... biztos tönkremenne bár nagyvállalkozó ha be kéne zárnia a virsli gyárát...
2020. okt. 9. 11:08
 3/27 anonim ***** válasza:
28%
Eddig is volt, csak a szociális média hiányában nem tudtál róla.
2020. okt. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Wadmalac ***** válasza:
82%

Azért nem kéne így nekiesni egy hibás válasznak sem. Eléggé kontraproduktív, az sem fog neked válaszolni, aki jót mondana.


Én speciel nem látom, hogy az általad említett típusok annyira gyakoribbá váltak volna.


A férfiak esetén némi nőiesedésre elvileg okot adhatna a tisztított ivóvízben visszaforgó női hormon a fogamzásgátlókból, de eddig én tudományos értekezést csak arról láttam, hogy a potenciában okozhat gondokat (és ez sem megerősített).

viselkedésben valóban van egy ilyen ellen-macho elterjedő stílus, de úgy látom, ez inkább trend, mint hormonális hatás.

A férfiasodó nőkre végképp nem nagyon látok példát.

Van egyébként olyan kaukázusi-keleti női génverzió, ami erősebb testszőrzettel jár, szemöldök, láb, kar, esetlegesen ennek az erre terjedése lehetséges.

De mondom, én nem nagyon látom ezt gyakoribbá válni.

Lehet, hogy simán más környéken élünk.

2020. okt. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Wadmalac ***** válasza:
71%
Hopp, ki is törölték a balhézós reakciót.
2020. okt. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
83%
É sem tapasztalom azt, mint a kérdező...
2020. okt. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
75%
Ez a kérdés nem természettudományok kategória.
2020. okt. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
83%

Azt hiszem, az ilyen férfiakra mondják, hogy metroszexuális. Elvileg elképzelhető ilyen irányú evolúciós nyomás, ha az ellenkező nem ezt preferálja, de akkor sem pár évtized alatt. Inkább csak jobban hangsúlyozzák az öltözködéssel, általában a megjelenéssel, divattal.


[link]

[link]

2020. okt. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Wadmalac ***** válasza:
68%
Mivel a mai világ eléggé uniszex lett, maximálisan nem-liberalizálva, lehet, hogy régebben simán az ilyen alkatok többet tettek azért, hogy öltözködéssel, kozmetikával leplezzék az ilyen külső vonásokat.
2020. okt. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%

"sok szőrös széles vállú nagydarab mély hangú 'fiús' lány"

Ha nem egy görög vagy örmény női súlyemelő bajnokságon láttad ezt, akkor nem tudom, hol találkozol velük tömegesen. :))

2020. okt. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!