Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az elemi részecskéket milyem...

Az elemi részecskéket milyem mikroszkopon tudom megfigyelni?

Figyelt kérdés
Szeretnék látni elektront, protont, neutront... Ha már a kvarkok megfigyelhetetlenek.
2020. okt. 30. 11:19
 171/178 anonim ***** válasza:
0%

"Ha nem létezik, akkor hogyan tud a környezetére fizikai/kémiai hatással bírni?"


Ezért kéne teljesen új világképhez folyamodni, mert a mai világképünk alkalmatlan ezek megmagyarázására.

2020. okt. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/178 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez kész...

Csak egy kérdésemre adj akkor választ, ha már a tényeket szereted figyelmen kívül hagyni.

SOSEM érezted még azt, hogy hülye vagy? Nem fordult meg a fejedben egyszer sem, hogy gondok vannak a fejeddel? Hogy te vagy az, akit kiröhögnek a többiek, vagy egyszerűen szomorúak lesznek, amikor látják, hogy milyen buta?

2020. okt. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/178 anonim ***** válasza:
100%

"Ezért kéne teljesen új világképhez folyamodni, mert a mai világképünk alkalmatlan ezek megmagyarázására."


Na, akkor hajrá. Írd újra a fizikát!

Amíg nem sikerül, addig ne fikázd az eddig elért eredményeket.

2020. okt. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/178 anonim ***** válasza:
0%
Nem fikázom, hanem közlöm, hogy hülyeség.
2020. okt. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/178 anonim ***** válasza:
100%
Oh, én kérek elnézést...
2020. okt. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/178 anonim ***** válasza:
100%

Oh. Csak a fizika és a tudomány eredményei BIZONYÍTOTTAK,

és a te "érveidet", amikkel cáfolni próbáltad őket, mi cáfoltuk meg.

Tehát továbbra is bizonyítottak a fizika eredményei. Használjuk is őket. Hupszi, game over. Próbáld újra!

Vaaaagy esetleg megpróbálhatnád megérteni a dolgokat, és akkor nem menne el egy csomó időt arra, hogy hülyeségeket írogatsz.



Nem tartod viccesnek egyébként, hogy 170komment óta pofázol a semmiről?:D

2020. okt. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/178 sadam87 ***** válasza:
100%

Hű de nagy mellénnyel vagy kedves okoskodó ahhoz képest, hogy a közêpiskolás fizika feladatnak csak egy levezetés nélküli választ sikerült nyögnöd, azt is csak az egyik részfeladatra. :D

Ha nem sikerült megértened a levezetésem, részvétem. Valóban kihagytam pár lépést a levezetésemben, de elég triviálisakat, azt hittem, ennyiből érthető lesz. :D

2020. okt. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/178 Wadmalac ***** válasza:
100%

"Nem fikázom, hanem közlöm, hogy hülyeség."

Örülök, hogy magunk között tudhatunk egy olyan zsenit, aki több száz év fizikatudományánál, tudósainál okosabb otthoni foteljéből, sörrel a kézben.

A Nobel-díjért bemész, vagy hozzák házhoz?

2020. nov. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!