Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ki hogy éli meg az álmait?

Ki hogy éli meg az álmait?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy amikor álmodtok, akkor álmotokban úgy látjátok-e az eseményeket, mintha egy videófelvételt néznétek, vagy pedig inkább képekben, mintha valami diavetítés lenne? remélem, eléggé érthetően fogalmaztam...
2010. aug. 10. 23:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A kérdés alapján teljesen másra gondoltam, de most már OK. Nekem video, de szaggatott.
2010. aug. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
nekem is szaggatott video
2010. aug. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ált. összefüggően.

Van,hogy kívülálló vagyok van,hogy benne vagyok.

Olyan is volt már,hogy tudtam,hogy álmodok,ez nem valóság.Valami kellemetlen helyzet volt és mondogattam magamnak,hogy csak álmodsz,mindjárt felébredsz.

Sokszor van olyan,hogy az álmomban szerepel valaki,aztán hirtelen,észrevétlen átalakul másvalakivé és mintha mi sem történt volna folytatjuk,amit épp csinálunk.Tehát nem keresem az illetőt,nem csodálkozok,hogy eltűnt,átalakult.

Két éve halott dédimmel pl.úgy álmodok,mintha még velünk lenne.

Előfordul gyakran,hogy "akciózok"(igen,úgy:P rossz kislány),de nem látom kivel.Az arcát sosem látom.(sajnos)

Nem tudom,érdekel még valami?

2010. aug. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi, még írjatok, mert érdekel a téma. az az igazság, hogy én képekben szoktam, és csak rendkívül ritkán van, hogy videó-szerűen, és akkor is csak pár másodperc az egész. attól félek, hogy ez nem normális, ezt egy barátom mondta nekem.
2010. aug. 10. 23:41
 5/14 anonim válasza:
én van,hogy kívülállóként látom saját magam.Persze van mikor tudom,hogy ez csak álom,de van mikor nem...
2010. aug. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem képekben, hanem mintha videofelvétel lenne, de szaggatottan emlékszem rá, általában értelmetlen és váltakoznak benne a helyszínek. Néha teljesen oda nem illő személyek vannak bizonyos helyszíneken és a végkifejlet előtt rendszerint felébredek
2010. aug. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Alva.


Amúgy mindig máshogyan. Van hogy mint résztvevő, first person. Van hogy mint résztvevő, RTS. Van hogy mint a néző.

2010. aug. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ámodni :S
2010. aug. 11. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem is videószerű, általában főszereplő vagyok, nem mindig, de valamiképp "ott vagyok", nem csak szemlélem a dolgokat.


Nem folyamatos dologként emlékszem rájuk, inkább szaggatott, van hogy épp beszélek valakivel, aztán az a valaki hirtelen más lesz, de ez nekem fel sem tűnik. :D Vagy vagyok valahol, és a helyszín lesz más, stb.


Általában tök értelmetlen dolgokról szoktam álmodni, nagy összevisszaságokat, ennek ellenére IMÁDOK álmodni. :D

2010. aug. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
02:42: Mi az hogy nem szoktál álmodni? Mindig álmodunk, hiszen, ha az agyunk kikapcsolna meghalnánk. Maximum csak nem emlékszel az álmaidra. Az álom mindig egy, a közelmúltban megtörtént eseményre utal. És mivel általában tudom, hogy álmodom, ezért nem nagyon élem bele magam.
2010. aug. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!