Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miert csak pár ezer, tizezer...

Miert csak pár ezer, tizezer évig él egy civilizáció?

Figyelt kérdés
2020. dec. 9. 14:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyreszt az a humoros hogy nem halt ki. Pl Gorogorszagban boven vannak falvak, ahol ugy elnek mint ezer eve. De egyiptomban is elnek kopt keresztenyek vagy eppen akar hiszed akar nem kajak elnek sumoreok, ott ahol mezopotamia volt a folyo menti nadasban elnek. Spektrumon lattam, azt hittem rosszul latok. Ladikjuk van meg minden ott hozzak vilagra gyermekeiket tortenelem elotti hazikoik mellett. De pl magyarorszagon vagy kinaban is sok helyen meg van a folytonossag. Viszont erdekes a kerdesed. Valahogy az van sztem, hogy mindig van egyfajta fejlodes es nepvandorlas, ami hatasara van ahol ez atalakul, masreszt van hogy eroszakkal leromboljak a regi dolgokat az uj miatt sajnos. :/
2020. dec. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!