Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van-e hazánkban olyan tudós,...

Van-e hazánkban olyan tudós, aki az alábbi videó módszerével meg tudná szabadítani M.o.-ot a covidtól és így nem kellene az oltás?

Figyelt kérdés

Prof. Garjajev sajnos már nem tudja befejezni, véghez vinni, de vajon Magyarországon van-e olyan tudós, aki képes lenne megszabadítani az emberiséget a koronavírustól és minden betegségtől a videóban elhangzó, az oltásnál humánusabb módszerrel?


Itt a lényeg:


https://www.youtube.com/watch?v=tgsVCTq6CE8


Hogyan lehetne ezt átültetni a gyakorlatba?



2020. dec. 23. 19:20
A kérdező szavazást indított:
Van.
Nincs.
Lenne, de őt is eltennék láb alól.
9 szavazat
 1/6 sadam87 ***** válasza:
90%

Sajnos kamutudósok mindenhol vannak, így Magyarországon is. Szóval ha az a kérdés, hogy vannak hozzá hasonlók itthon is, akkor a válasz igen. Ha az a kérdés, hogy van, aki ilyen módszerekkel tudja gyógyítani a koronívírust, akkor olyan a világon nincs.

A videóban egyébként nagyjából 0 információ hangzik el az "elméletéről" (vagy ha mégis, akkor én nem találtam). Az a rész mondjuk elég vicces, amikor arra panaszkodik, hogy nem találtak szignifikáns eredményt a gyógyításainak eredményei és a placebó csoport között. Azért biztos nagyon hatékony...

Kicsit próbáltam utána keresni, miről is van szó. (Bár már a videóból egyértelmű, hogy áltudomány. Valódi tudományos videó nem így néz ki.) Ezt a cikket sikerült találnom:

[link]

(Szép kis álhír portál, de a többi találat is ilyennek tűnt.)

"a nyelvi-hullámgenetika tudomány megalkotójával"

??????

"Láttuk és rögzítettük, hogy valódi gének elveszthetik anyagi mivoltukat és nem anyagi elektromágneses mezők alkotóelemeivé válhatnak."

Azt hogyan?????


De a sluszpoén a cikkben:

"Nobel-díjra jelölték 2020. okt.20-án. Ám váratlanul, november 17-én meghalt."

Nem tudom, hogy kik "jelölték" (talán az alternativhirek.hu újságírói), de ezzel több gond is van:

1. Azt hogy kiket jelöltek Nobel-díjra az adott évben, nem nyilvános.

2. Ha október 20-án jelölték (valakik?????), akkor icsit elkéstek, mert az idei díjak győteseit október 5. és 12. között hirdették ki! :D :D :D

[link]

Szóval az ilyen jellegű hírek annyira hitlesek, hogy még annak sem tudnak utána nézni, hogy mikor adták ki az adott évben mikor jelentik be a Nobel-díj nyerteseket. De azért behazudnak valamit. Ha rám hallgatsz, akkor az ilyen oldalakat elfelejted.

2020. dec. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Legközelebb az ezotériába írd az ilyen szemetet, kérlek!
2020. dec. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem maradt a szerencsétlen Kanadában???

:-)

2020. dec. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2021. jan. 15. 20:28
 5/6 A kérdező kommentje:

Úgy látszik, mégsem kamu a dolog, ahogy sokan próbálták nevetségessé tenni és már alakul a kivitelezés, drukkolok!! :)


https://www.youtube.com/watch?v=58kPHZOdF4E

2021. jan. 28. 21:27
 6/6 anonim válasza:
5-ös, te vagy az, Roland?
2022. máj. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!