Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Arról készült tanulmány, hogy...

Arról készült tanulmány, hogy a koronavírus vakcinák milyen mértékben okoznak meddőséget?

Figyelt kérdés
2021. jan. 21. 12:03
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:

"Sok emberben az is felmerült, hogy a Föld lapos."


Ez azért mert nem jártak még az űrben és és Nasa felvételeken látták a bolygót. Nem ítélem el őket, bár szerintem kicsi az esélye annak, hogy lapos legyen. Jó nagy átverés lenne.


"Nem vagyok semmiféle Nomádka. Világos?"


Bírlak kicsi Kecske!


"A koronavírus sem képes meddőséget okozni, egyes esetekben kutatások szerint a spermiumok számát csökkentheti. A Pfizer vakcina hatásmechanizmusa teljesen más, mint a vírusé."


Ezt szerintem bízzuk a kutatókra, idővel kiderül, hogy igazam volt vagy sem.


"Tehát, még egyszer: MI ALAPJÁN ÁLLÍTOD, hogy BÁRMI módon köze lenne a meddőséghez pl. a Pfizernek?"


Tehát mégegyszer. Valamilyen nem ismert hatásmechanizmus következtében kialakulhat akár ilyen mellékhatás is. Fő az óvatosság.

2021. jan. 21. 16:46
 22/48 Mojjo ***** válasza:
100%

@20: Ez csak üres blabla. Mitől lenne ezó, vagy humor, hogy akár ilyen szörnyűséget is művelhet a vakcina?

Még soha senki nem bizonyította be, hogy nem lehetséges dimenziókaput nyitni párhuzamos univerzumokba. Soha senki nem is vizsgálta, hogy képes-e ilyesmire a koronavírus-oltás. Senki! Vagy mutass egy publikációt, bármi kutatást, ami kizárja! Ugye, hogy nem tudsz...

Amúgy is gyanús ez nekem, hogy ilyen ezós/humoros tereléssel el akarod ütni a témát. Egészen mintha a gyógyszerlobbi fizetett bérkommentelője lennél.

2021. jan. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:

22


Nem így működik a tudomány. A tudománynak van módszertana, a tudomány mér és következtet. Amiket te felsoroltál azok alaptalan agymenések.


Légyszíves fáradj át az ezóba!

2021. jan. 21. 16:59
 24/48 Mojjo ***** válasza:
100%
@23: Oké, akkor jöhetnek a tanulmányok, hogy hol mérte és hol következtette ki a tudomány, hogy nem nyílik meg a portál, és jönnek át mindenféle lények. Addig maradok azon az állásponton, hogy a gyógyszerlobbi zsebében vagy, és csak terelsz...
2021. jan. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%
Áh, gyógyszerlobbista, fúúúj!
2021. jan. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:

24


Ismétlem, nem így működik a tudomány. A kutatás valaminek a bizonyításával foglalkozik és nem valaminek a nem bizonyításával.


Á, nektek még van türelmetek? Már rég az azóban lenne a helye!

2021. jan. 21. 17:15
 27/48 anonim ***** válasza:
Egy beszélgetés lehet értelmes és hasznos, valamint lehet semmitmondó. Utóbbi esetben a társalgás hossza attól függ az értelmesebb ezt mikor veszi észre. Ezért én nem szólok hozzá. (azt is érdemes felmérni, mire lehet az adott esetben hatásunk és mire nem).
2021. jan. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:

27


Gratulálunk!

2021. jan. 21. 18:56
 29/48 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, te h.lye vagy és butuska. Üdv egy tudós
2021. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
Kétségbe merted vonni a szent vakcina biztonságosságát? EZ ERETNEKSÉG!!! Maradj egy helyben míg az elit fedórakalapos osztag kivégzi a fiókodat.
2021. jan. 22. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!