Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Arról készült tanulmány, hogy...

Arról készült tanulmány, hogy a koronavírus vakcinák milyen mértékben okoznak meddőséget?

Figyelt kérdés
2021. jan. 21. 12:03
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
És komolyan nem vette észre, hogy csak széttrollkodja Mojjo..:D
2021. jan. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:

31


Talán ti nem vettetek észre valamit :P

2021. jan. 22. 09:29
 33/48 Wadmalac ***** válasza:
91%

Már nem győztök mellékhatásokat FELTALÁLNI. Álljatok már le a baromsággal.


Elegem van.

2021. jan. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
@33 Szerintem menj egy kevés gyk elvonóra, nehogy végleg besokallj:)
2021. jan. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:

33


Te kognitív disszonanciában szenvedsz. Volt egy erős meggyőződésed az oltásokat, kutatókat, egészségügyet illetően, és most amikor ezeknek a meggyőződéseknek ellentmondó tények látnak napvilágot, az agyat nem tudja kezelni. Nehéz, megértem. De hozzászokik az agy és akkor már másként fogsz szemlélődni.

2021. jan. 22. 12:04
 36/48 anonim ***** válasza:
91%
Az a vicces, hogy most pont leírtad, hogy rád mi jellemző. Gratulálok. Így, hogy már tudod mi a bajod kérdező, könnyebb lesz kezelned is
2021. jan. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 Wadmalac ***** válasza:

#36. Pontosan. Szépen saját maga szubjektíven dönti el, hogy mi a "tény".

Szánalmas.


"Szerintem menj egy kevés gyk elvonóra, nehogy végleg besokallj:)"

Tényleg kezd olyan mennyiségű szellemi szemét áradni itt a tudomány rovatban is, hogy már erősen gondolkodom, hogy hagyom a francba az egészet.


Mint amikor jól elszórakozol egy parkban, szereted ott tölteni a szabadidődet, mert máshol úton-útfélen xarba lépsz, erre elkezdenek a parkba is bejárni ezek és odaxarni, mert a többi helyen már nem élmény, hogy ő csak egy a sok odaxaró közül.

2021. jan. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:

37


Megvallom a kérdés komoly szándékkal íródott és valóban érdekel az, hogy milyen mellékhatásai vannak egy vakcinának. De nem tudom ettől miért kell idegösszeomlást kapni.


Tisztellek, tisztelem az itteni munkásságod, akárcsak a többiekét.


Igazából azért jöttem ebben a rovatba, mert máshol túl sok az agyhalott, itt még tudnak gondolkodni az emberek!

2021. jan. 22. 13:19
 39/48 Wadmalac ***** válasza:

"Megvallom a kérdés komoly szándékkal íródott és valóban érdekel az, hogy milyen mellékhatásai vannak egy vakcinának. De nem tudom ettől miért kell idegösszeomlást kapni."


Ha tényleg ezért jöttél, miért nem ezt teszed?

Mert nem ezt teszed. Te nem mellékhatásokról érdeklődsz.

Az összes reakciód másról sem szól, minthogy számodra hiteltelennek minősítesz minden választ, ami a mellékhatás-mizériádat cáfolná.


Példánaki leírok egy viccet.

Az ókori Rómában elterjed a pletyka, hogy a híres gladiátor, Spartacus homokos.


Ez Spartacusnak is a fülébe jut és állatira idegesíti. Addig-addig, hogy végül elintézi, hogy hirdessék ki, hétvégén az arénában 100 szűz lányt fog nagyközönség előtt magáévá tenni.


Hétvégén gyűlik is a közönség. Ott a száz szűzlány, Spartacus a gongra neki is lát a feladatnak. Megy végig a csajokon, mindent sorban megrakja, tizet, húszat, ötvenet...

De akármilyen szívós és erős, azért fárad. dolgozik, erőlködik, de nem tud mit tenni, a 99. csaj után kidől, a századik ott marad érintetlenül.


Erre a közönség kórusban skandálni kezd:

- Buuu-ziii! Buuu-ziii!


Na pont ezt csináljátok. Eldöntitek előre, hogy mi hogy van, aztán csak arra próbáltok bizonyítékot találni, kreálni, a cáfolatot ignoráljátok.


És ebből van elegem.

2021. jan. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:

39


Jó a vicc :)


Megvallom nagyon kritikus és bizalmatlan természet vagyok, de ez önmagában nem gondolnám, hogy rossz dolog. Sok dologtól megvédett az életben ez a tulajdonságom. Persze gyakran még ez sem volt elegendő és az ember nem kerülheti el a bajt.


Szerintem semmi baj nincs azzal, ha az ember kicsit komolyabban megvizsgál egy konteót, mégha az elsőre olyan hihetetlennek is tűnik. Senkinek nem árt, ha egy kis energia arra is van fordítva, hogy ezeket TÉNYLEGESEN cáfolják!

2021. jan. 22. 13:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!