Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Bassaun Bausenschwerer német...

Bassaun Bausenschwerer német humánetológus életéről vannak feljegyzések?

Figyelt kérdés
A II. világháború alatt köztudottan nagy tudásra tett szert az emberiség a tudományok terén. Bassaun Bausenschwerert nem mondhatnám egy erkölcsös embernek, de sokat hozzátett a tudomány mai állásához. Kíváncsi vagyok, hogy kering-e valami az életével kapcsolatban.

2021. febr. 14. 21:05
 1/4 anonim válasza:
59%

Az egyetemen a professzor úr egyszer megemlítette a nevét egy idézet keretein belül, a professzor úr is egy kézzel írott noteszből olvasta, az interneteken én se találtam róla kézzel fogható infót.

43N

2021. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
A google se ismeri..😂😂😂
2021. febr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon titokzatos ember volt, nem véletlenül nem található róla az interneten semmilyen információ. Kalandjai és rémtettei csupán kőtáblákra vannak lejegyezve titkos rúnákkal, amelyek kulcsát ükunokája, Bastian Schweinsteiger német futballista birtokolja.
2021. márc. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ő tudása titkos tudás, így a világ titkai alapvető internetes oldalon találhatsz róla adatot. A kutatási eredményeit a világ diktatúrái alkalmazzák. É Korea mint az átörökítendő világtudás központja pl a teljes oktatási rendszerét az ő kutatásaira alapozza.
2021. okt. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!