Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A tudósok miért nem kísérletez...

A tudósok miért nem kísérleteznek unikornis létrehozásával?

Figyelt kérdés
Vagy színes cicákkal.

2021. febr. 22. 01:54
 1/6 anonim válasza:
80%
2021. febr. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Elég az állati kísérletekből!
2021. febr. 22. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Unikornis minek? Csak egy ló egy szarvval. Színtelen cicát meg én még nem láttam.
2021. febr. 22. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Wadmalac ***** válasza:
88%

"Vagy színes cicákkal."

Kínában lazább a génmanipuláció kontrollja, ott lehet vagyonért ilyen-olyan módosított háziállatokat rendelni.

Tudtommal csillámpónifing-tarka cica még nincs.


Bizonyára volna rá kereslet.


De az előttem ne nevezze magát állatbarátnak, aki képes egy egyedi génmódosított háziállatot csináltatni mondjuk több száz torzszülött és kinyírt kölyökállat árán.

2021. febr. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Majd ezt linkelem az olyan kérdésekre, hogy a tudósok miért nem foglalkoznak hasznos dolgokkal, amire valóban szüksége lenne az átlagembernek.
2021. febr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
Mert nincs rá kereslet. De ha te lennél pl Bill G*ci, és egy rózsaszín unikornist szeretnél, akkor a kínaiak simán megcsinálnák neked sok csilliárd dollárért.
2021. febr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!