Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi vólt akkór amikor nem volt...

Mi vólt akkór amikor nem volt semmi?

Figyelt kérdés
Az ősrobbanás előtt, amikor semmi sem látezett, semmi sem szó szerint, akkor is kellett valaminek lennie, hiszen létrejött a mindenség. Tévednék?

2021. márc. 25. 19:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
23%
9. 6-os vagyok.Jók amiket írsz,én ezen már gondolkodtam sokat mint sokan mások,de arra jutottam,hogy felesleges mert nem tudjuk úgy sem felfogni emberi elmével.Soha.Szórakozásnak jó ilyeneken elmélkedni,de el kell fogadni,hogy van egy határunk nekünk embereknek is.
2021. márc. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Mojjo ***** válasza:
79%
@11: Ezzel a mentalitással még mindig a kőbaltánál tartanánk. Szerencsére vannak olyanok szép számmal, akik nem legyintenek, hogy "áhh, ezt úgysem tudjuk felfogni", hanem kutatják a világ működését és hogy-hogy nem, megy az emberiség előre a megismerés útján.
2021. márc. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%

"nem tudjuk úgy sem felfogni emberi elmével"

A Naprendszer méretét sem lehet felfogni, vagy még sok más tudományos ismeret is úgy van meg, hogy használjuk, számolunk vele, de igazán felfogni nem lehet. :)

2021. márc. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
17%
Jelenleg az űrben, ahol a semmi van, ott mi van? Mi tölti ki? Ha semmit keresed, nem is kell olyan ősi időkbe visszarepülnöd.
2021. márc. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
86%
Amikór semmi se volt, akkor más volt. Bocs, vólt.
2021. márc. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
63%
2021. márc. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Semmi nem volt előtte

Ha nem volt tér és nem volt idő se, akkor nem létezhetett anyag se, tér és idő nélkül ugyanis az anyag fogalma értelmezhetetlen

2021. jún. 9. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!