Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Többféle agyserkentő szerrel...

Többféle agyserkentő szerrel szeretnék új felfedezésekre rájönni, később NOBEL-díjat szerezni.mennyire gyakori a tudományos életben az ilyen szerek használata?

Figyelt kérdés

Sportolóknál ott vannak a normál teljesítmény fokozók, elég durva hatásokkal.Nekünk a szomszédom egy egyetemi professzor, többféle kutatásba is részt vesz, de egyébként a való életben nagyon laza ember.Sok mindenről beszélgettem vele, többek között a kérdésemben feltett témáról is.

Azt mondta tudja hogy kollegája használja ezeket, és most nem a dm és rossmanban elérhető növénykivonatokra gondol, hanem azokra az agyserkentő szerekre, amit sokszor vényre írnak fel, egyéb más hatása miatt.

kipróbáltam már egy ilyet, amit tapasztaltam az durva, olyan volt az elmém, meg a memóriám, hogy ha iskolás koromban szedtem volna ezt, mindenből dicsérettel végeztem volna.

Most akarok szakot váltani egyetemen, és csak ilyen agyserkentőkkel szeretném elvégezni.

Azokat az összefüggéseket természetben lévő titkos kölcsönhatásokat szeretném felfedezni fizikából, kémiából, amiket most még alig kutatnak, csak sejtésük lehet a kutatóknak, ezekről a témákról.

Van itt ilyen tudós vagy értelmiségi, aki nem tagadja, és lemeri írni, hogy ha próbált ilyen agyserkentőt milyen hatást tapasztalt utána?


2021. jún. 7. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Milyen egyetemen milyen kutató? Mondd el nekünk. Nem kell titkolózni ha olyan jó a cucc.


Te most vagy beszívtál valami durva cuccot, vagy a saját kókány termékedet akarod itt rásózni valakire aki képes lesz fizetni érte?

2021. jún. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Teljesen józan vagyok, a világot szeretném jobban megismerni a természettudományos tárgyak jobb tanulmányozásával.

Ismerőseim közül is volt, aki próbált már ilyen tanulószert, amiből vizsgázott, mindenből 5 lett.

Agynak a vérellátását javítja mindegyik, némelyik direkt egy adott agyi rész területre koncentrál, hogy így fejtse ki a maximális hatást.

2021. jún. 7. 17:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól még okosabb nem leszel.
2021. jún. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Okosabb ettől nem leszel, maximum fürgébb és szabadabb gondolkodású. Ez csak minimális előnyt jelent a tudományos felfedezéseknél.

Viszont olyan durva mellékhatásaik vannak hosszabb távon, amelyek biztos tönkretesznek téged.

2021. jún. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Wadmalac ***** válasza:
77%

Nincs olyan tabletta, ami kreativitást ad.


És találmányhoz az is kell.


Mint ahogy hiába tuningolod magad olyan szerrel, amitől biztosabb lesz a kézkoordinációd, frissebb az agyad, tovább tudsz koncentráltan dolgozni, nem fogsz tőle Mona Lisát festeni tudni.

2021. jún. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Az intelligencia nem fejleszthető serkentőkkel.
2021. jún. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!