Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az indiai jógik azért tudtak...

Az indiai jógik azért tudtak hónapokig étel és víz nélkül elélni, mert megtanulták a fotoszintézis gyakorlatát?

Figyelt kérdés

Több ilyen ismert jógi volt, vizsgálták őket nyugati tudósok, még sem értették hogy működhet egy emberi test több hónapig étel és ital nélkül.

Hogyan tudták ezt elérni?

Módosították a dns-t és így a növényekhez hasonlóan kezdtek élni?

Innen származik a fényevés gyakorlata is?


2021. jún. 13. 17:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%
hazudnak
2021. jún. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az semmi, én egy ősmagyar táltosjógi vagyok és ÉVEKIG elélek étel és víz nélkül - simán a levegőből képes vagyok kivonni a szükséges energiát.
2021. jún. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

#1 "Csak szólok, hogy az ember életéhez vagy 50 m2 levél kellene, ha fotoszintetizálna.

Egy jó nagy társasház, végig beborítva levelekkel."


Csak szólok, hogy 50 m2 nem egy nagy társasház, csak egy közepes méretű lakás, például egy panelban. Az én házam 130m2, és nagynak számít ugyan, de nem "jó nagy társasház". Talán lehagytál pár nullát? Nem tudom, de 50m2 nem túl soknak.


#12,

vicces vagy, hogy igy felvágsz, de én már 1300 éve figyellek, és tudom, hogy hazudsz 🤣🤣🤣

2021. jún. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!