Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Megérte a politikusoknak...

Megérte a politikusoknak kifejlesztetni a koronavírus vakcinát, mikor ezzel hatalmas ökológiai lábnyomot raktak a Földre,súlyos környezetszennyezés formájában?

Figyelt kérdés

Sok tízezer ember munkája, ami megnyilvánult a fogyasztásban is,üres chipsesz zacskók, műanyag colás poharak szemétként való eltűntetése és még sorolhatnám.Az őket kiszolgáló cégek, akik ezeket a termékeket előállították,ha kevesebb terméket csináltak volna, akkor kevesebb környezetszennyezés lett volna.

hagyni kellett volna természetesen lecsengeni a járványt, úgyis egykét év alatt túl lett volna rajta az emberiség, természetes szelekció elvén, pedig aki nem bírta volna a vírusterhelést, az most helyet adott volna egy jobb és erősebb dns-sel rendelkező társadalom megújúlása felé.


2021. jún. 29. 19:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Wadmalac, szerintem te lehetnél a magyar Professor Dave. (Akiknek rengeteg tök jó YouTube videója van Professor Dave Explains csatornán és szerintem pont egyforma a hozzáállásotok is)
2021. okt. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Wadmalac ***** válasza:
100%

Eddig nem ismertem ezt az emberkét.

Egész jó. De klasszisokkal nagyobb ismeretanyagból dolgozik, mint ami nekem van.

Megtiszteltetés a hasonlítás, de messze le vagyok maradva.


Mindenesetre a célja és a módszere tényleg olyan, mint amilyen én .... szeretnék lenni.

2021. okt. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!