Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Tapaszt e már más is ilyet és...

Tapaszt e már más is ilyet és hogy/mitől lehetséges?

Figyelt kérdés

Régebben, tapasztaltam olyat, hogy nem volt sehol felhő az égen (max 1-2 fátyolfelhő) és még is esett az eső (talán, ha jól emlékszem, nem intenzíven, csak csendes eső volt)

Nem is tudom, miről jutott ez most eszembe, de mióta eszembe jutott, folyton ezen kattogok és ötletem sincs, hogyan lehetséges.


Más is tapasztalt már ilyen jelenséget? Mitől lehet ez? Hogyan, vagy miből esik az eső, ha nincs felhő az égen?



#eső #felhő #jelenség #esőfelhő #fátyolfelhő #esőfelhő jelenség
2021. júl. 6. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehetséges. Legfeljebb olyan, hogy a fejed felett kék az ég, de a közeli felhőkből a szél odafújja az esőt.
2021. júl. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Vagy krekket szívtál és behaluztad, sok krekkes azt haluzza, hogy bogarak mászkálnak a böre alatt, állítolag fizikálisan is érezhetik.
2021. júl. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha tudnád, milyen nagy ívben kerülök minden drogot és azzal kapcsolatos dolgot (jó... a marihuanas Rauch My Tea Ice Tea-t és a Cefrés Csíki Csipszet leszámítva, de azok semmik a valódi szerekhez képest)
2021. júl. 14. 18:44
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Akkor olyan meleg volt, hogy izzadt a levegö.
2021. júl. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na jó, viccet félretéve, valszeg a fátyolfelhöböl csapódott ki, ilyet már én is tapasztaltam, bár nem nevezném esönek, apró cseppek voltak csak, gyenge szitálásnak talán elmegy. Nem is tartott sokáig.
2021. júl. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Tuti, hogy nem. Még a markánsabb fátyolfelhők esetén is gyakorlatilag kizárható, hogy csapadék érje el a felszínt, nemhogy kósza fátyolfelhők esetén.
2021. júl. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor csak a széllel jöhetett, mint a szaharai homok az Amasonas-medencébe, csak valszeg közelebbröl.

Nem a szomszéd locsolt?

2021. júl. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na, honnantudhatnám, ez az (már mint amit először írtál). Pontosan erre gondoltam, bár nem rémlik még fátyolfelhő sem, de lehet, hogy csak nem láttam rendesen, de az volt. És eső alatt szemerkélésre/szitálásra gondoltam. Úgy látszik nem voltam elég pontos.


Köszi a válaszokat.

2021. júl. 21. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!