Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi lehet az emberből ha nem...

Alllien kérdése:

Mi lehet az emberből ha nem pusztulunk ki?

Figyelt kérdés
Nekem elég meredek elképzeléseim vannak kíváncsi vagyok, másnak mi....

2021. júl. 16. 06:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Öregember.
2021. júl. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De hát az kipusztul. :-)
2021. júl. 16. 08:48
 3/11 A kérdező kommentje:

Azét elég erőteljes változás figyelhető meg főleg a technika által. Leginkább erre irányul a kérdés. Öregember igen rátapintottál a lényegre. Nem mindegy hány év alatt... már most fejlesztik a 120 pluszos kapszulákat. Azt akkor még bele sem mentem. Lesznek olyan munkahelyek ahova csak beépített hard drive-al vesznek fel Az átalakulás robot irányban elkezdődött a nőknek már nem kell kihordani a gyereket. Exoskeleton.

Ha engem kérdezel a vége az lesz, hogy lesz az agyunk valami tartósító löttyben vagy ha megtalálják a tudatot - ezt sem én találtam ki és hasonló erősségű számítógépet fejlesztenek mint az emberi agy mondjuk Kr. u. 40 000 körül vagy x akkor áttöltik a tudatot. Ne dobáljatok nem én találtam ki . :-)

2021. júl. 16. 08:57
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
papucsállatka.
2021. júl. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

megtippelni is nagyon nehéz. bármi lehet, és bárminek az ellenkezője is lehet. ha utánaolvasol, száz éve milyennek képzelték a 21. századot, hát többnyire vastagon mellélőttek.

én egyébként nem számítok sok olyan elvárásra, hogy legyenek cyborg testrészeid, meg hasonló. a gépi alkatrészt igénylő feladatokat legfőképp gépek fogják ellátni. inkább az lesz felértékelve, amit még nem sikerült gépekkel megoldani, pl. kreativitás.

2021. júl. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Olvastam nemrég egy scifit. Na abban volt egy ilyesmi Több milliárd borotvaéles azt hiszem Iridiumból gyémántból acélból meg mi a szöszből állt.

Fényéveket dudott tágulni Fejlesztett tudat. Úgy gondom most jön a lényeg. Önfejlesztő volt. Amikor jött csak egy brutális vihart lehetett látni. Bolygókat terraformált. Hát ha még gravitációt is termelni tudna ez már gyanús 2. Isten posztra. :-) Valamikor ember volt...

AZ tényleg durva volna ha az Univerzum kitermelné az Immunrendszerét a sötét energiaa ellen. Valamit ami gravitációt termel és visszaránt mindent. mondjuk Dhs visszafejtésről is szó volt. Aki valaha élt feltámasztja. Ez már kicsit meleg téma. :-)

2021. júl. 16. 11:50
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne menjünk el a sci-fi irányába, nem fogunk tovább fejlődni, így maradunk, maximum tovább élünk pár évet. Nem leszünk fél ember fél robotok.
2021. júl. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de indokold meg miből gondolod ezt amikor már javában zajlik.
2021. júl. 19. 17:03
 9/11 A kérdező kommentje:

Bizony ha nem is ezen a bolygón mert nyilvánvaló, hogy de nem is megyek bele..

Olyan mint az egyháznak magyarázni, hogy nem a föld a mindenség központja egy az egyben. Te nem fogod fel az időt és, hogy mik történhetnek közben. Kr. u 1 212 023 ban mi lesz. Mert lesz ilyen ezt nem vitathatod. És ember is lesz. Mert nyilvánvaló, hogy terjesztik az Univerzumban. Azt ahol nem pusztítja ki magát túlél ott elképzelhetetlen dolgok lesznek ugyanúgy mint ahogy elképzelhetetlen volt az ősembernek a mai világ.

2021. júl. 19. 17:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha szó szerint értelmezzük a kérdést tudományos megközelítésben az ember alatt a fajt értjük nem az egyedet akkor az ember ember marad. De a mikro-evolúció során alfajokra rasztok kasztjaira fejlődik. Ez jelenleg is érzékelhető de jelenleg egyedfejlődés nem kollektív fejlődés vagy evolúciós fejlődésnek van titulálva. Vannak emberek akik erősebbek, vannak emberek akik okosabbak, és vannak emberek akik jobban bírják a melegebb éghajlatot. Sok ilyen raszt van. De ha finom-motorikus készségek aktív használata miatt a kéz elcsökönyösödik és kisebb az átlagtól ahogy az unokájának is, az már kaszt evolúció. Ehhez hasonló fejlődések várhatóak. Tehát hogy mi lehet az emberből ha nem pusztul ki így képzeld magad elé. Az ember akkor is ember marad ha már nem emberi ahogy a kutya is kutya maradt de máshoz alkalmazkodott kutyává vállt.
2021. júl. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!