Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen konnyen elmagyarazhato...

Milyen konnyen elmagyarazhato bizonyitekok vannak az evoluciora?

Figyelt kérdés

2021. aug. 6. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2021. aug. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A madarak fejlődési metódusa. XD
2021. aug. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

Zállatorvos elég jól elmagyarázta, itt az első rész:

[link]

2021. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Koszia valaszokat!

Ez is amugy erdekes

[link]

2021. aug. 6. 22:02
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Én még gyerek vagyok szóval nem tudok ilyen tudományos dolgokat linkelni, de elmesélem a saját történetem. Én is óckottam ettől a majomtól származunk, de amikor a sulival elmentünk az állatkerte és ott láttam a majmokat. Hát ecsém, tökre magamra ismertem haver
2021. aug. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Amugy nem a majomtol szarmazunk hanem kozos az osunk, nem egy majombol fejlodtunk ki.
2021. aug. 6. 22:29
 7/12 anonim ***** válasza:
4-es jó cikk, csak kopoltyúív helyett érdemes lett volna a zsigerív, vagy garatív szót használni. Fejlődéstanilag legalábbis így aktuális a megnevezés, és kevésbé félrevezető.
2021. aug. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

" hanem kozos az osunk,"


Aki egy majom volt 😊

2021. aug. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen jogos, en inkabb arra gondoltam hogy a mai allatvilagban mar nem megtalalhato ez a faj.
2021. aug. 6. 22:49
 10/12 anonim ***** válasza:
9%

Aki nem egy majom volt. Úgy túl egyszerű lenne. Meg igaz se lenne. meg még az evolúció is belebonyolódna.


Kérdező!

A "bizonyitás" azt jelenti, olyan állítások sorozata, amelyekben nincs ellentmondás, egymásra épülnek, és olyan dologból indulnak ki, ami annyira kézenfekvő, hogy minden értelmes ember ugyanúgy gondolja. Időnként ez utóbbinál előfordul, hogy mégse igaz, ekkor a "bizonyítás" elölről kezdődik, és vagy sikerül vagy nem. A bizonytandó dolog vagy egyszerű vagy sem. Ha előbbi, a bizonytás is könnyű, ha utóbbi, akár rendkívül nehéz.

Az evolúció egy nagyon bonyolult folyamat. A bizonyítása ennélfogva szintén. Ebből az is következik ,hogy jó sok eleme van. Egyesek könnyen érthetők belőle, átláthatók, felfoghatók egy "bizonyítéknak" is. Ezt te megismerheted, úgy látom, néhány elemét máris bemutattad. DE EZ nem bizonyítás az evolúcióra, hanem PÉLDA. A bizonyítás néhány vaskos szakkönyvben olvasható, és nem könnyen.

2021. aug. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!