Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van ezeknek az írásoknak...

Van ezeknek az írásoknak igazságtartalma (a Covid-19 ellen piacra dobott mRNS vakcinákkal foglalkoznak)? Ha van, akkor konkrétan mi az, ami helytálló, ami megfelel a valóságnak?


2021. dec. 22. 18:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha viszont tömény hazugságok, akkor miért nem indul büntetőeljárás az ilyen tartalmakat feltöltő személyek ellen, példásan szigorú büntetés kiszabásával?
2021. dec. 22. 18:54
 2/9 A kérdező kommentje:
Valóban állt a Pfizer Corporation alkalmazásában egy Mike Yeadon nevű kutató? Ha igen, hogyan, miért távozott a cégtől: önként felmondott, vagy elbocsátották? Ha az utóbbi igaz, akkor mi volt az elbocsátás indoka?
2021. dec. 22. 18:57
 3/9 anonim ***** válasza:
11%

En nem tudom mi a teljes igazsag de hogy buzlik valami a vakcinak korul az hetszentseg

Nem szabad barhogy is eroltetik 1 db-ot sem kerni

2021. dec. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Ez ugye meg mindig a termtud rovat?
2021. dec. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Ugye nem baj, hogy nem olvasom el ezeket? A koviddal viszont eljutott már odáig a világ, hogy az ecceri parasztnak kb. semmi esélye valós információkat kibogozni.
2021. dec. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
91%
Mi értelme kamu cikkeket olvasgatni ahelyett, hogy valaki hiteles forrásokat olvasgatna?
2021. dec. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Az emberek szeretik az ilyen marhaságokat, most mond meg, egy csomó ember még felrobbantani is képes magát, mert azt hiszi, hogy a szelleme majd hetvenhét hurit toszogathat, ahhoz képest ez semmiség.

Nem pocsékoltam ugyan az időt arra, hogy bármelyik linket is megnyissam, de el tudom képzelni, csak én ezt nem találom humorosnak, attól függetlenül, hogy nem idegenkedem teljesen a fekete humortól, de ezek a baromságok engem inkább bosszantanak és el vagyok képedve, hogy egy csomó ember képes kockáztatni az egészségét, mindenféle agymenést akceptálva, de nincs mit tenni, aki marha, az egyen szénát.

2021. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

1. A napitema.hu egy áltudományos, rémisztgetős bulvárlap. Tudományos témákban nem onnan kéne tájékozódni.


2. Mike/Michael Yaedon egy oltásellenes barom (és még szépen fogalmaztam):

[link]


3. Dr. Andreas Noack által emlegetett grafén-hidroxid nincs (a grafén egy szénmódusulat, aminek nincsen hidroxid változata), ilyesmit (de még karbon-hidroxidot sem!) nem alkalmaznak az oltásokban, az egész egy eléggé zavaros hátterű fiola vizsgálatából származik:

[link]


4. Dr. Carrie Madej egy vallási hevülettől objektivitását elvesztett nőszemély:

[link]

kár időt pazarolni rá.


Stb, stb... - az összes többi cikk ilyen jellegű.

2021. dec. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

Ezek az írások ál- és rémhírek, kifejezetten károsak és félrevezetők. Ezeknél még a magyar kormány vonatkozó rovatai is sokkal jobbak, mert ha a statisztikáik nem is mind korrektek, de legalább nem írnak tudományellenes dolgokat. Ezen felül pedig elég sok magyar cikk olvasható, ami egy népszerűsító szinten megfelelő.


Az oltásellenesség jelenleg a legkárosabb jelenség, a fekete humor benne az, hogy a türelmetlenség szülte és éppen általa tart még sokkal tovább a járvány, tehát leginkább önmaga ellen irányul.


Egyetlen nálunk forgalomban lévő oltóanyag sem káros, mind hasznos! Mindnek a legfőbb előnye, hogy általa a betegség rövidebb és kevésbé súlyos. Mindnek a hatására csökken a járvány ereje. Az egy teljesen más kérdéskör, hogy emberi gyógyeszköz használatának megvannak a feltételei, és egyes gyártók (orosz és kínai) nem voltak hajlandók az engedélyezés feltételeit biztosítani. De minden felelős szakember csak annyit mondott róluk, hogy nem ismerjük, azt sose mondták, hogy károsak.


De nem érdemes kártékony írásokat bogozni, egyszerűbb, ha konkrét aggályaidat (amit nem ismersz eléggé) direkt és konkrétan megkérdezed. A többség megfelelő választ fog adni.

2021. dec. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!