Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hiszel a természet feletti...

Hiszel a természet feletti lényekben?

Figyelt kérdés
vagy csak média fogás??gondolok az ufokra és földön élö állitolagos lényekre ( lochnessy szörny,chupacubra,stb)
2010. szept. 10. 17:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ezekben nem hiszek, de ki tudja?
2010. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
jaja, ki tudja, szerintem földönkívüliek vannak, loch nessi szörny az meg ha volt is, már nincs, mert a kormány megölte és elvitte onnan:D bár az óceán mélyén szerintem vannak még ilyen loch nessi szörnyek, csak ők már ocean nessik.
2010. szept. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az ufók, bár ha pontosak akarunk lenni a földönkívüliekről beszélünk: Szerintem létezhetnek, noha matematikailag az esély iszonyatosan kicsi rá, mint ahogy az emberi élet létezésére is, szóval nem lehetetlen. De az hogy itt mászkálnak röpködnek, az kizárt. A többi ilyen lény meg mese, babona, folklór, amiknek lehet némi valóságalapja, de semmi természetfeletti.
2010. szept. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
szerintem ez a "matematikai esély" meg ilyesmik, mind hülyeség, lehet alapból nem jó az egész matematika, csak szerintünk jó, mert valakik így találták ki
2010. szept. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

hát igen vannak még felfedezetlen területek az ocenok

ugy tudom eddig csak 4 km mélyre jutottak le a kutatok és a marianna árok 11 km mély

Roswellröl és az 51-es körzetröl mi a véleményetek?

2010. szept. 10. 18:27
 6/15 anonim ***** válasza:
Hiszek! Ezt sugja a sarokbol az a homalyos alak, aki neha megjelenik.
2010. szept. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 dellfil ***** válasza:

Szerinted a Természetben megjelennek azok a "dolgok" amelyek felette állnak?

Ha valami "természet feletti", akkor NEM nyilvánulhat meg a természetben.

Akkor meg csak a a gondolatokban, fantáziában, és így tovább... "nyilvánul meg". Vagyis a természetben NEM fogsz beleütközni. Biztos lehetsz benne, hogy nem ezektől a dolgoktól fogsz kipuszilni.

A "médiát" meg... nos felejthető.


dellfil

2010. szept. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én a természet alatti lényekben hiszek.
2010. szept. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%

nah szall az UFO= azonosítatlan repülő trágy

a földön kívűli lények biztos hogy vannak.

a lokneszi szörny meg szentem simán létezett, csak már kihalhatott régen, vagy vmi.

Csupakabra is van.

Ezenkívül nagyon sok féle élőlény van, amit nem ismerünk,

pl találtak egy szigetet, ahol 60 féle új fajt fedeztek fel, meg pl a Cunami után egy csomó olyan új tengeri élőlényeket hozzott felszinre a víz amik több kilőmétere élnek a tenger mélyén, és eddig nemis ismertük, ezenkívül nagyon sok fura előlény van. Pl volt vmi olyasmi hogy a Kongó folyóban (asszem de nem emlékszema nevre) nagyon mély, és a folyó fenekén 2 irányú áramlés folyik, és a 2 áramlásban élő halak keveredtek, és lett vami hal Aminek fogsora van, vmi 1 , 2 méter nagy, és eztis most fedezték fel nemrég. Ezenkívül Area51 meg egy titkos haditeknikai , meg ilyen új fejlesztésű repülőket készítettek, és teszteltek ott, meg ily repülő felderítő ezközöket fejlesztettek ott.

Ja és van az a video amin egy Földönkívülit boncoltak, arról megnéztem egy 2 órás dokumentum filmet, és a végén kiderült hogy azt a videót megcsinálták, de a készítőlye ,

vette fel az eredeti filmet, amin télleg egy igazi földönkívüli szerepelt, de az a video megsemmisült ,és ezért készült el ez a film ,ez annak az másolata,vagyis ez már egy megrendezett, de nagyon sok bizonyték van rá hogy azon a helyen volt egyszer valaha egy földönkívüli lény.

2010. szept. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ja , és Csernobil, ott nagyon durva dolgok vannak, vagyis nemis pont ott hanem Prypiatban, meg azon a terülten lévő óriási erdőkben, pl megjelentek Vadlovak, meg ilyen tiszta durva állatok, akkor van olyan elhagyatott aszfalt út aminek a tetején fő nőtt, és néhány helyen teljesen befedte. Szinte 30 éven át semmilyen emberi beavatkozás nem történt. A növényzet nagy mértékben elszaporodott, meg minden, tiszta durva az a hely.
2010. szept. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!