Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A lapos Földesek csak trollkod...

A lapos Földesek csak trollkodnak, lázadnak valami ellen és csak viccelnek, ugye?

Figyelt kérdés
Úgy értem ők sem gondolják komolyan hogy a Föld lapos és a globális média agymosása & az illuminati ellen lázadnak ezzel a lapos fölldel. Kinőtték a reptilián konteot és ezzel a lapos földdel amolyen fricskát vetnek elénk. Mi azt hisszük ők a hülyék, közben nekik van igazuk, csak nem úgy gondolják. Ugye?

2022. márc. 21. 10:19
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
nem
33 szavazat
1 2
 1/13 MDaniel98 ***** válasza:
92%
A legtöbbjük szerintem sem gondolja komolyan, csak túl sok szabadideje van. De biztos van közöttük olyan is, akit meggyőztek az ilyen Facebook-csoportokban hangoztatott "bizonyítékok" és ténylegesen hisz benne. Ugyanakkor azt nekem sem sikerült megérteni soha, hogy ugyan kinek állna érdekében eltitkolni a Föld alakját és mégis mit nyerne vele.
2022. márc. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Nagy részük csak troll, de van, aki komolyan el is hiszi. Hülyék mindig vannak.

Mi is beadtuk anno osztálytársunknak, hogy eső idején a Lánchidat betolják az alagútba, mert védett műemlék.

2022. márc. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Miért, nem az? 😃

Én a műholdképeken mindig csak egy nagy korongot látok.


Sajnos sokan vannak, akik minél nagyobb hülyeség valami, minél tudatlanabbak, annál inkább elhisznek ilyeneket, és képtelenség eltéríteni őket.

2022. márc. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Szívből remélem, hogy a legnagyobb részük troll, és csak néhány futóbolond van, aki komolyan is gondolja.
2022. márc. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Van egy Székely nem tudom ki. Ő egy feltaláló és nagyon keményen gondolja. Vajon ő ezt komolyan gondolja vagy trollkodik?
2022. márc. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom. Én nagyon szívesen leülnék egypár lapos Föld elméletessel, akár vitára, akár csak az érveinek meghallgatására, mint egyoldalú kommunikáció. Egyszerűen érdekel, hogy miért tud (!) (nem is hisz) valaki valami olyat, ami ellen vannak igazából csak bizonyítékok. Nem értem, hogy valaki miért nem hisz még a saját szemének sem.


De szerintem van ilyen is és olyan is. Van aki csak szeret lázadni, meg van aki még maga is beveszi a sok hablatyságot, mindenesetre szerintem mind a kettő eset eléggé szomorú...

2022. márc. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

#7.

Én nem dicsekednék a tudatlansággal... Süt az írásodon, hogy nem értesz hozzá. Nem azon van a hangsúly, hogy hiszel-e vagy sem, hanem azon, hogy mennyire vagy művelt a témában. Egy ateista is lehet nagyon művelt és tiszteletreméltó, akár vallásos emberek számára is. A tudatlanság pedig soha nem menő, bármennyire is azt gondolja néhány harcos vallásellenes (tehát nem nem hívő vagy ateista, amiről beszélek az a szélsőség), hogy menő, hogy úgy kritizálja a vallásokat, hogy amúgy nem is tudja miről beszél. Egy konteót pedig ne vegyünk már egy kalap alá a vallásokkal, mert csak magad égeted le és rendkívül tiszteletlen!


Egy sok részben manicheus, aki tudományokkal, művészetekkel, mindennel foglalkozik, régen keresztény volt, de a hite eltolódott egy kicsit más irányokba is.

2022. márc. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
Azért azt sem szabad elfelejteni, mert ez is a történelem-tudomány része, hogy TUDOMÁNYOSAN elismert tény volt a Föld lapossága. Geocentrikus világkép létezett ekkor. Ezt a laposföld példát is, aki kitalálta, az se lehetett valami művelt ember, nem sikerült azt a bizonyos labdát magasra feldobnia, maradjunk ennyiben. Lehet, ami ma tudományosan elfogadott, 500 év múlva, ugyanolyan megmosolyogtató lesz. Nyilván ettől tudomány, a tudomány, csak ne éljünk ezzel vissza.
2022. márc. 22. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
#8, nem volt tudományosan elismert tény a Föld lapossága. Olvass bele egy kicsit Sztrabón geográfiájába. Nagyon jól tudták, hogy a Föld kerek. A geocentrikus világkép viszont tényleg „elismert" volt.
2022. márc. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Többször próbáltam csőbe húzni laposföld-hívőt azzal, mondja már meg, ha lapos, akkor hogyan lehet körbe menni rajta. Nem sikerül.

Ha lapos, hol van a széle? Ha eljutok oda, akkor lepottyanok?

2022. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!