Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A lapos Földesek csak trollkod...

A lapos Földesek csak trollkodnak, lázadnak valami ellen és csak viccelnek, ugye?

Figyelt kérdés
Úgy értem ők sem gondolják komolyan hogy a Föld lapos és a globális média agymosása & az illuminati ellen lázadnak ezzel a lapos fölldel. Kinőtték a reptilián konteot és ezzel a lapos földdel amolyen fricskát vetnek elénk. Mi azt hisszük ők a hülyék, közben nekik van igazuk, csak nem úgy gondolják. Ugye?

2022. márc. 21. 10:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
59%
A tapasztalat sajnos az, hogy komolyan gondolják és akik nem veszik komolyan, azok erősítik benne a hitet trollkodással.
2022. márc. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
43%

Miután felkapta a média, persze, vannak, akik "poénból" gondolják így, bár általában ők nem is titkolják, hogy viccnek tartják a dolgot.

De sokan tényleg elhiszik. Miért? Mert "látszatra" tényleg laposnak tűnik. Ja, hogy csak azért, mert irtó nagy, és egyébként tucatnyi bizonyíték van rá, hogy gömbölyű? De ehhez kell némi tudás és ész. Nem tudom, szoktad-e nézni az Észbontókat? Fogalmam sincs, hogy megrendezett-e a műsor, vagy tényleg azok annyira sötétek, de egy biztos: sok olyannal találkoztam már, akik náluk is rosszabbak. Közel 20 éve van közöm az oktatáshoz. Eleinte főállású tanárként, az utóbbi időkben már csak magántanárként (főállásban inkább váltottam), és rengeteg olyan tanulóval találkoztam, akinek alapvető tudományos ismeretei is hiányoztak. Ez persze egy ideig korrigálható, de amikor mondjuk egy 18 éves azt mondja, hogy egy óra az 10 perc, meg azt hiszi, hogy elromlott a számológép, amiért 4:4-re 1-et írt eredményül, akkor az sem elképzelhetetlen, hogy sokan képtelenek felfogni a Föld gömbölyű mivoltát.

2022. ápr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
10-es...Ha a kérdésedre a válasz [link] végig ha gondolod.Utána már tudni fogod az igazságot..😁(és nézz körbe a csatornán)Ha nem akarsz átverve lenni!
2022. aug. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!