Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha a világban minden vektor...

Ha a világban minden vektor egyszer csak az ellentetjére változna, akkor egy ugyanolyan világ folytatódna tovább?

Figyelt kérdés
Tehát pontosan az ellenkező irányba mozognának tovább a tárgyak. És ezenkívül a gravitáció is pontosan az ellenkező irányba mutatna, valamint az Univerzum összes pontjának a helyvektora is az ellentetjére változna.
2022. ápr. 8. 20:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Pontosan milyen belső összetartó erőről beszélsz, amely a példámban nem működne?
2022. ápr. 9. 20:01
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Például a mag összetartó erőkről, amik az alap erők közé tartoznak, 2 fajtája is van (amiről én tudok).
2022. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen magot összetartó erőkről beszélsz, a protonok és neutronok ugyanúgy egyben maradnának.
2022. ápr. 9. 20:56
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ajánlom, hogy olvass utánuk, a 4 alap erő közül 2 az ilyen fajta.


[link]

2022. ápr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

A "nem tudom milyen magot összetartó erőkről beszélsz" arra utalt, hogy nem tudom melyik erő nem működne a kérdésben szereplő példa esetében.


Nem pedig arra, hogy nem ismerem ezeket az erőket.

2022. ápr. 9. 22:24
 16/17 A kérdező kommentje:
Szóval?
2022. ápr. 11. 14:07
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szóval? Nincs mit írni, amennyiben nem fogod fel, hogy azon az erök, amik eddig középre(az összetartàs irányába) mutatnak, azok most szétvetik az atomot….akkor nincs mint vitatkozni, aki az érveket nem érti meg azt meglehet verni még, de engem annyira nem zavar más butasága, hogy verekedjek miatta.
2022. ápr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!