Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mennyit tudunk a földönkívüli...

Mennyit tudunk a földönkívüli technológiákról?

Figyelt kérdés
Arra a részére értem, ami kézzel fogható, tudományos igénnyel leírható
2022. ápr. 15. 12:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Amerikában egyszer egy leleményes vállalkozó kiadott egy könyvet. A címe ez volt: "Minden, amit tudunk az idegenekről". A könyv 160 üres oldalt tartalmazott.
2022. ápr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
30%
Jómagam a tudomány kategóriájába sorolom az idegenek kutatását, mivel nagyon sok ember és szervezet kutat utánuk , akik közt rengeteg tudós van. Akkor meg már miért ne sorolhatnánk oda. Ha a csillagászatot oda soroljuk, még akkor is mikor egy akármit nem is látunk az égbolton, de még is tudjuk, hogy ott halad el a csillaga előtt, akkor el kellene már fogadnunk, hogy ugyanolyan jelek vannak az idegenek jelenlétére is és valószínűleg már sokan látták is őket, csak amíg egy repülőgép pilóta is hallgat egy eseményről, amit látott, mert véget vetne a karrierjének, akkor sosem fogunk előrébb lenni az ismeretek megszerzésében. Szerintem a szkeptikusok közt is sokan van, akik nagyon valószínűnek tartják, hogy a környezetünkben idegenek lehetnek, csak hát kinevetni az idegen hívőket, az olyan menőnek számít. Azt hiszem egyszer már leírtam ezeket a gondolatokat, hogy sosem azt nézem, hogy egy esetben mondjuk 100 ember is ugyanazt látja, hanem azt, hogy miként reagál rá a katonaság. Az mindent elmond. Láttál már katonaságot 200 emberrel kivonulni egy meteorológia léggömb maradványaihoz és mindent fecnit összeszedni. Jobb bizonyítékra nincs is szükség. Egy ténylegesen meteorológia léggömb maradványait nem fogják elvinni, tojnak rá, vigye el , aki elengedte a léggömböt.
2022. ápr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Mojjo ***** válasza:

@12:

"Jobb bizonyítékra nincs is szükség"


[link]

2022. ápr. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez most olyan mintha azt kérdeznéd mennyit tudunk az időgépről.

Semmit mert az sem biztos hogy fog valaha ilyen létezni.

Földönkívülivel sem találkoztunk idáig szóval így nyílván nem tudunk róluk se semmit

2022. ápr. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ja, csak a különbség az, hogy a földönkívüliekre az esély nulla fölött van, míg az időgépnél lehet nulla is.
2022. ápr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 TappancsMancs ***** válasza:
"Amerikában egyszer egy leleményes vállalkozó kiadott egy könyvet. A címe ez volt: "Minden, amit tudunk az idegenekről". A könyv 160 üres oldalt tartalmazott." Ötletes. :) Azért remélem nem bizonyítéknak szánjuk, mert azért ez se nem cáfol se nem bizonyít semmit. De muris nagyon. :) Az a könyv részben lehet egy vélemény is, már ha egyáltalán valóban kiadták és nem csak terjed a neten, de ha kinyomtatták, akkor jó kis mellékes pénzt hozott rendkívül kicsi munkával és befektetéssel. :) Nem lepődnék meg, ha az USA-ban jelentették volna meg. Ha tud valaki linket a könyvről jöhet... :)
2022. ápr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nézd, a jövőt jósolni nehéz. Most semmit nem tudunk ezekről a technológiákról. És az, hogy én személyesen nem hiszek a földönkívüliekben, nem jelenti azt, hogy ki merjem jelenteni, hogy a jövőben sem fogok hinni bennük. Én befogadó vagyok. Ha találkozom velük, kikérdezem őket. [Annak idején a termodinamika egyik tétele úgy szólt, hogy a hő nem terjed a hidegebb helyről a melegebb felé. Bár akkoriban még nem termodinamikának nevezték, csak érezték, hogy ez így van. Aztán egy leleményes idióta megalkotta a hűtőgépet. És be kellett szúrni a törvénybe, hogy "önként". Szóval ha energiát feccolsz bele, akkor lehetséges... ]
2022. ápr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!