Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A nukleáris fizika a '80-as...

A nukleáris fizika a '80-as évekbe becsődőlt? Most mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Azt mondta egy magyar időfizikus egy előadásában, hogy az atomfizikus barátjával vitatkoztak és mesélte neki, hogy "A nukleáris fizika a '80-as évekbe becsődőlt, helyben toporog." Nem tud már továbblépni. A kvarkokat is már réges régen találták ki. Einstein döntötte meg a fénysebesség határát is. A tudomány ezzel a határsebesség meg egyéb korlátozó törvényeivel korlátozza a további megismerést, mondja a nagyar időfizikus ráadásul pár napja mondta. 9:25-nél mondja hogy neki volt egy gondolkodó atomfizikus barátja. Ami ritka mert az atomfizikusok nem szoktak gondolkodni https://www.youtube.com/watch?v=XxAWS36vgPU

2022. ápr. 30. 11:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Hitelesek, megbízhatóak, precízek a forrásaid. Nyilván az ismereteid is ilyenek a témakörről.

Meghajolunk.

2022. ápr. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Milyen is pontosan egy időfizikus?
2022. ápr. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Mojjo ***** válasza:
97%
@2: Időtlen. Bár lehet, inkább csak idétlen.
2022. ápr. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen bizonyítékokat vártok. Én ezt kérdezem. Megosztották ezt a videot FB-on, belenéztem valóban azt mondja. Hogyan kell ezt érteni? A nukleáris fizika valóban becsődőlt? Ezt még nem olvastam sehol, de ha megnézem a fizikus mondandóját, akkor elég reálisan elmagyarázza. Mindent felfedeztek kb, le már nem tudnak menni. A kvarkok a végállomás a fénysebesség felé nem tudnak menni, így kb minden spektrumon ez a végállomás. Nemde?


Egyébként azt mondja, hogy Ő megfejtette az egész atomfizikát az élet titkát is és ezt a videot nézik a KFKI-ban, mert tanulni akarnak tőle. Ezt mondja

2022. ápr. 30. 12:45
 5/18 sadam87 ***** válasza:
97%

A korábbi válaszolók arra céloztak, hogy ez a Kisfaludy nevű ugyan nem fizikus, ellenben nagyon lendletesen és színesen tud hazudni.

"Egyébként azt mondja, hogy Ő megfejtette az egész atomfizikát az élet titkát is és ezt a videot nézik a KFKI-ban, mert tanulni akarnak tőle. Ezt mondja"

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2022. ápr. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem inkább csak az ő számára állt meg a nukleáris fizika, ő csődölt be vele a 80-as években.
2022. ápr. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

Kedves hatos., miárt mondasz badarságokat? Becsődölni az tud, akinek valaha volt legalább egy csöpp esze.

És mindenki arra hallgat, akire akar. A következményeit meg viseli. Ez a legfontosabb természettörvény.

2022. ápr. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én is azt ólvastam, hogy válságban van
2022. máj. 28. 17:09
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Igen, én is azt olvastam, de hát már kezd megöregedni
2022. máj. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%

Na már vártam ilyen kérdést. Olvasd el az önéletarjázt: [link]


Nem fizikus. Lakatos, Műszer és Híradásipari technikus, "felsőfokú számítógép műszaki vizsgát is tett a Számok főiskolán." Jelentsen ez bármit is. A Számoknak soha se volt főiskolája, speciális tanfolyamokat szervezett.


Nagy valószínűséggel államilag elismert diplomája sincs. így nagyon hiteles ha fizika területen nyilatkozik. Az "időfizikát" aminek ő az "időfizikusa" saját magának találta ki. Egyébként még valami egyházat is alapított.

2022. jún. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!