Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen földrajz és biológia...

Milyen földrajz és biológia könyvet ajánlotok ami magába foglal minél nagyobb részt az adott tárgyból és "átlagon" felüli tudást adhat?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és mindent elfelejtettem ebből a két tárgyból. Kezd zavarni, hogy fogalmam sincs, hogy 1-1 kisebb ország merre lehet vagy bármi ami természet semmit nem tudok. Akárcsak sétálok egy erdőben és nemtudom hogy milyen fák vannak stb. Valami érettségi felkészítő segíthet?

2022. máj. 2. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Általános ès közèpiskolás biológia tankönyveket ajánlom.
2022. máj. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Illetve általános ès közèpiskolás Földrajz könyveket.
2022. máj. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán gyakorold a vaktérképet (Europa Universalis 4 segíthet) illetve ha kirándulsz vigyél növényhatározót aztán bogarászd kicsit, ez a leírt problémákat hamarabb megoldja, mert nem sokat tanulsz iskolában a körülötted levő növényekről, csak hogy hányszikű, egynyári stb….
2022. máj. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!