Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Más is látja? S, ha igen,...

Más is látja? S, ha igen, szerintetek mi az?

Figyelt kérdés

Linkelek egy videót, amelynek egy részén valami furát vettem észre.


A kérdés szempontjából teljesen lényegtelen a tartalma, leszámítva az 58:23 és 58:26 által határolt, nagyjából 3 másodperces tartományt.


Tehát, a videó hivatkozása: [link]


Nem akarván befolyásolni senkit, semmiben, készakarva nem írok többet.



2022. jún. 1. 02:45
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Mi az a furcsa dolog - csak nem az a fehér mozgó fika?


Most teóriákat akarsz arról, hogy az az apró folt a számtalan lehetőség közül hogy kerülhetett a képre? Tényleg nincsenek jobb ötleteid, mint kérdéseket feltenni a cserebogarak halhatatlanságát illetően?

2022. jún. 1. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
én sem írok semmit, mert én sem akarok senkit befolyásolni.
2022. jún. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 2*Sü ***** válasza:
100%

> Más is látja?


Persze.


> S, ha igen, szerintetek mi az?


Ez egy tipikus izé, közismertebb nevén egy valami. Ami a felvételen látható – mindenféle kontextus hiányában –, abból 100% bizonysággal nem állapítható meg. Ötletem lenne pár, pl. valamilyen véletlenül, vagy tervezetten levált alkatrész esetleg jégdarab. De nem hiszem a természettudomány kategóriában illendő lenne tippelgetni.

2022. jún. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"De nem hiszem a természettudomány kategóriában illendő lenne tippelgetni."


Nevezzük hipotézisnek! :)

2022. jún. 1. 09:47
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Miféle hipotézis? Miről kell itt hipotézis?


Bármennyit olvasom is a feltett kérdésedet, nem esik le számomra semmi, amire épkézláb hipotézist lehetne építeni!

2022. jún. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A hipotézis a következö: feltehetöen más is látja, de mivel nem tudjuk miröl van szó ez nem bizonyítható és meg sem cáfolható.
2022. jún. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, mikori a felvétel, mert akár egy műhold vagy űrszemét is lehet.
2022. jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sacc - per - kb legalább 50 éves lehet. (Látszik, hogy valamelyik Apollo küldetésből van.)
2022. jún. 4. 10:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 70-80-as évek, és műhold vagy űrszemét. Talán épp ők dobtak ki valamit másfél órával korábban, szűkülő pályán.
2022. jún. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!