Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Azért durva, hogy az emberi...

Azért durva, hogy az emberi sorsokat mennyire meghatározza a koponya (csont) formája?

Figyelt kérdés
Mintegy prefesztinál különböző életminőségekre.
2022. jún. 28. 21:16
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg "predesztinál" d-vel és nem f-el. És jelentése előre meghatároz.
2022. jún. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

18


Én hasonlóan “durva” vagyok, tehát amiért csak kevesen vagyunk ezért maga a kérdésben megfogalmazott feltevés nem igaz?


Én tapasztaltam, ahogy az életem minden területe be volt korlátozva mindig. De ez szerinted nem számít mert nem vagyunk sokan? Így jogos ha leszar a társadalom?

2022. jún. 29. 13:54
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
'De ez szerinted nem számít mert nem vagyunk sokan? Így jogos ha leszar a társadalom?' - tudod mit? Teged igen, jogos ha lesz*rnak. Nem azert ahogy kinezel, hanem azert aki vagy.
2022. jún. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ilyen mártírszerepben tetszelgő kis szarcsimbók maradsz, addig ne is várj elfogadást a társadalom részéről, és ez független attól hogy milyen a fejformád.
2022. jún. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

20


Ennyi ostobaságot rég olvastam, de talán ez a legjobb:


“És az eleje nem a fejformád, hanem az utálatod és utána alakult ki a fejformád, hogy lássan minden nő, hogy utálod őket“


Tehát az utálatod átalakítja a csontjaid, koponyád, arcberendezésed? Te tényleg Nobel díjat érdemelsz.


Mond, nem valami ezós vagy?


Csak hogy a kételyeid eloszlassam, az utálatom előtt is ugyanúgy levegőnek néztek és bunkóztak mint most.


És ismét, ez már nem csak a nőkről szól, hanem egy réteg elnyomásáról, genetikai alapú társadalmi diszkriminációról.

2022. jún. 29. 14:01
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Hiaba probalod tovabbtolni ezt a dilivonatot, az a 'reteg' te egyedul vagy.
2022. jún. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

26


Nem olvasol elég hazai és külföldi fórumot. Rengeteg csúnya ugyanazt tapasztalja, ugyanazt az elnyomást.


Miért tagadod le, nem tudod, hogy bűnt követsz el?

2022. jún. 29. 14:08
 28/38 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Gondolom a 6# válaszom, ami tényleg segítö szándékú “véletlen” elkerülte a figyelmedet… de persze te kösd az ebet a karóhoz és tégy úgy, mint aki mindent is tud már, csak az a szemét buta emberek nem képesek elismerni.
2022. jún. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

23


Mert ki vagyok? Valaki aki nevén nevezi a gyereket? Jaj mekkora szarházi vagyok, bocsássatok meg!

2022. jún. 29. 14:10
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
"ehát az utálatod átalakítja a csontjaid, koponyád, arcberendezésed? Te tényleg Nobel díjat érdemelsz." Igen. Nem magukat a csontokat (azt majd az öregedés fogja átalakítani) de a látható arcberendezésedet a csontokon kívül az arcizmok befolyásolják. Azoknak meg a működése erősen sok-sok tényező függvénye. És többek közt a pszichés állapot is befolyásolja. És ez lesz az ami látható válik az arcberendezéseden. Hogy melyik izomcsoportok hogyan vannak elernyedve befeszülve. De vannak bizonyos betegségek amik a csontokat is képesek deformálni. Olvass utána. "koponyacsontok deformálódása felnőtt korban" és fogod látni, hogy létező dolog.
2022. jún. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!