Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Azért durva, hogy az emberi...

Azért durva, hogy az emberi sorsokat mennyire meghatározza a koponya (csont) formája?

Figyelt kérdés
Mintegy prefesztinál különböző életminőségekre.
2022. jún. 28. 21:16
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

6


Egyébként nagyon köszönöm de nem a segítséget kértem. A tábornokos eset csak egy példa volt a predesztinációra. Munkanélküliek, hajléktalanok fejformáján és arcszerkezeté is meg lehet figyelni jellemzőket amelyek hasonlóak.


Ezért is mondom, a koponyád formája predesztinál, mivel az emberek az alapján ítélnek meg, kezelnek és bánnak veled.


És nyilván az is jellemző az emberre, hogy egy bizonyos probléma annyira nem érinti őt akkor hajlamos bagatellizálni azt, sőt egyenesen tagadni annak létezését. Ebben igazat adsz?

2022. jún. 29. 14:17
 32/38 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Nem. Csak ostoba ember nem képes abba belegondolni, hogy ami számára egyszerü, az másnak nehéz is lehet. Ellentétben veled én nem gondolom, hogy az emberek többsége ostoba volna.
2022. jún. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

32


Nem csak, hogy ostobák, de ösztönlények is, képtelenek mély gondolkodásra, önelemzésre, ösztönös reakcióik azonosítására. Ösztönből meghoznak egy döntés vagy előítéletet és utólag megmagyarázzák logikusan, hogy miért döntöttek úgy.

2022. jún. 29. 14:23
 34/38 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Akkor szerintem keress más társaságot. Én nagyon sok emberrel beszélgetek és öszintén mondom, nagyon kevés ostoba emberrel találkozom. Jó, kéedés honnan nézem, a villanyhoz én értek, ök “ostobák” hozzá, de ezen kívül csak emberek, akik élik az életük és teszik a dolguk, a lehetö legjobb tudásuk szerint. Tehát én ostobának senkit sem neveznék, soha, azzal derigálod az ö életét, eredmènyeit, ez pedig alljas dolog, megvetem azt, aki azon élvezkedik, ami neki van és másnak nincs (lehet ez tudás vagy anyagi javak is…).
2022. jún. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

Hát el ne felejtsek a nekem érkezett válaszra reagálni, szóval:


“Na meg a diszkrimináció felszámolása, előnytelen külsejű emberekből való vicc csinálás, kiközösítés, iskolai bullying elleni küzdelem. Nemes célok tudod…Vagy nem?”


Oh, igen, micsoda nemes célok! És milyen hatékony kivitelezés! Épp a minap csíptem el félfüllel ahol egy társaságban az egyik chad tag ki akart gúnyolni egy csúnyácska nőgyűlölő embert de azt mondta nem teszi mert a GyK-n van egy incel szerencsétle … akarom mondani hős lovag aki telehányja az oldalt s ez inspirálta őt arra ,hogy ne gúnyolja ki a srácot. Rögtön utána egy bombanő ugrott is a csúnyácska nyakába s ott helyben teherbe akart esni tőle mert a kérdéseidet olvasva meglátta benne a szépet meg ilyenek. Elvégre így működnek az emberek, ugye.


Egyébként ne fáradj. Saját elmondásod szerint a nők helyetted is igyekeznek jobbá tenni a társadalmat azzal ,hogy nem fekszenek le veled s a hozzád hasonlókkal. Így idővel mindenki chad lesz mert csak tőle születnek gyerekek, ugye. Mert így működik a világ, ugye.

Az egyetlen megmaradt rejtély számomra ,hogy hogyan tudsz utálatot kiváltani az itteni emberekből? Elvégre saját tapasztalataid szerint a külső határoz meg mindent, de azt mi itt nem látjuk. Akkor mégis kell legyen valami, valami nem-külső megjelenés, valami nem-genetikailag determinált. Hmm, de hát ez lehetetlen. Hisz tőled tudjuk ,hogy az emberek egymáshoz viszonyulása csak és kizárólag genetika, külső megjelenés meg ilyenek.

2022. jún. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

"Nem csak, hogy ostobák, de ösztönlények is, képtelenek mély gondolkodásra, önelemzésre, ösztönös reakcióik azonosítására. Ösztönből meghoznak egy döntés vagy előítéletet és utólag megmagyarázzák logikusan, hogy miért döntöttek úgy."

Tokeletesen jellemezted a sajat gondolkodasmododat. De te meg sunyi kis aljadek is vagy mert nem osztonbol csinalod hanem tudatosan.

2022. jún. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez a hagymafejű évtizedeken át eredményesen tudott vezetni egy országot:

[link]

A fejtetőre húzott sisak nem véletlen, és nemcsak azért van rajta, mert sztratégosz volt a drága.

2022. jún. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Illetve nézd mega a Habsburg uralkodó család szépséges beltenyészetű példányait. Nem éppen a vezetői kinézet és szépség mintapéldái… bár ízlések és pofonok, kinek mi.
2022. jún. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!