Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A "A tudomány bűnözői" kifejez...

A "A tudomány bűnözői" kifejezés jogos? Valóban a világ összes kutatóját átverték?

Figyelt kérdés
Láttam egy videot, amiben elmeséli egy Ázsiába szakadt magyar kutatóorvos, hogy valami 16 éven át átverték a világot egy tudós csoport és így félrevezették a tudományos társadalmat. A szakma tagjai által ellenőrzött kutatások voltak és mégsem vették észre a csalást. Vajon igaz lehet? https://www.youtube.com/watch?v=coQRS9HocRQ&t=810s

2022. szept. 22. 16:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%

A tudomány is pont olyan korrupt mint más területe a társadalomnak, üzlet, rendőrség, politika stb.


Lásd Robert Malone aki flúgos konteósnak lett beállítva csak mert Bill Gates ellen mert szólni.


Hülyék az emberek, könnyen megvezethetők.


Olvasd el az Állatfarmot Geroge Orwelltől.

2022. nov. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11%

Semmi sem úgy van, ahogy a tudomány mondja.


Nem tudom honnan szedik a hülyeségeket.


Az pedig felhaborító, hogy sok értékes gyógyszer használatát tiltják. Pont a hatékonysága miatt.

2022. nov. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 NTBS ***** válasza:
21%
Nem komoly túlzás.
2022. nov. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
36%

Én ezeket ajánlom megnézni. Lényegében az egész, de Marc Van Ranst előadása különösen szépen szemlélteti, milyen egyszerű átvágni az emberiséget, mit hogyan használnak fel stb.


[link]


[link]

2023. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
47%
Legalább bírná rendesen kimondani istenem. xDDDD Az amiloRid egy vizelethajtó, amiloid-hipotézis van. xD
2023. febr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
79%
Hogyne! Mindig is. Az is átverés, hogy te műhold révén netezel.
2023. máj. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
24%
Olyat olvastam, hogy csontokat ragaszkadtak össze tudósok, hogy ezzel a nem létező evolúciót igazolják. Kitaláltak fajokat. Kiváncsi vagyok, hogy erről az állatságról mi a véleménye a tudomány nerdeknek?
2023. szept. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
9%
Azért az durva, hogy a mainstream média mennyire elhallgatja az ilyen eseteket...
febr. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!