Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az emberek nagyrésze tényleg...

Az emberek nagyrésze tényleg torzszülöttnek tartja az LMBTQ valamelyikéhez tartozóakat?

Figyelt kérdés
2022. okt. 12. 09:23
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 Kólauborkával ***** válasza:
74%

Torzszülöttnek nem, csak nem értem. A 4 fal között soha nem zavart senkit mit csinálnak, mièrt kell ehez évente lezárni a várost és felvonulgatni? Meg magamutogatni az utcán? Engem eddig se és ez után sem érdekeltek, de ök az arcomba nyomják magukat, aztán panaszkodnak, hogy elküldik öket melegebb éghajlatra.

Van rendes meleg ismerösöm, aki szintúgy undorodik ettöl a szélsöséges politikától.

A hetero párokat is utálom, amikor szinte nemi életet èlnek a BKV-n és a parkba, szólok is nekik, de ugyan ez melegekkel, hányinger.

2022. okt. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
94%
Torzszülöttnek nem, de van jónéhány tagjuk, akiket nagyon nem értek. Mondjuk a nonbinárisok, ők nem férnek a fejembe.
2022. okt. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim válasza:
88%
Nem. A rájuk telepedő politikai szervezetek és "nonprofit" szervezőcégek felforgató tevékenységei miatt utálják őket. Az átlag homoszexuális nem akar feltűnősködni, csak éli az életét.
2022. okt. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
81%

Tényleg.

Most meglepődtél?

2022. okt. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 hollófernyiges ***** válasza:
78%
Nem torszülöttnek csak mentálisan zavartnak.
2022. okt. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
10%

#1


Nem tudom miért kell felvonulgatni, de hogy egy átlagos melegnek rosszabb az életminősége a hozzád hasonló, homofób emberek miatt, az számszerűen tagadhatatlan.

2022. okt. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
22%
*rosszabb az életminősége egy átlagos heteróénál.
2022. okt. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 Kólauborkával ***** válasza:
91%
6#, mint írtam van meleg ismerösöm, így a homofób megállapításod nem állja meg a helyét, te csak a felét olvastad el annak, ami írtam?
2022. okt. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
17%

#8


Mi köze a meleg ismerősödnek ahhoz, hogy homofób vagy-e?

2022. okt. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 Kólauborkával ***** válasza:
92%

Szerintem a kettö kizárja egymást, aki homofób az nem diskurál, megy olyan körökbe ahol elöfordulhat melegekkel való találkozás.

Vgy javíts ki: nálam a homofób uundort jelent a homokosoktól, én nem undorodom attól, hogy valaki meleg, ha viszont a nemi aktusát, vagy a smárolását a párjával végig kell néznem, azt undorítónak tartom.

2022. okt. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!