Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hol lehet csillagász távcsövet...

Hol lehet csillagász távcsövet bérelni?

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbálni a hold, bolygók megfigyelését, fotózását, és ahogy néztem egy jó teljesítményű távcső (skywatcer 90/900-ast néztem, arra írták, hogy kezdőknek is ajánlják) kb 120 ezer forint körül lenne.

Viszont nem szeretnék csak úgy elkölteni ennyi pénzt, mert nem biztos, hogy hosszútávon is használnám, ha nem válik be vagy nem tudok jó képeket csinálni vele (Nikon adaptert néztem hozzá)

De bármelyik boltot néztem, mindenhol csak venni lehet. Pedig kipróbálnám egy hétvégére, aztán ha beválik, lehet hogy meg is venném.



2023. márc. 7. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehol. Venni tudsz.
2023. márc. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha kipróbálni szeretnéd, menj el a Polaris-ba ott lesz alkalmad távcsőbe nézni:


[link]

2023. márc. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2023. márc. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!