Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A blackpillt azért tagadják...

A blackpillt azért tagadják tudományos berkekben mert stigma kötődik hozzá és nem azért mert teljesen alaptalan?

Figyelt kérdés

A párválasztás azért elég sima biológia és a megjelenés nagy szerepet játszik benne még ha nem is csak az az egyetlen szempont. De ha szexuálisan nem talál vonzónak a másik fél akkor sosem lesz abból igazi kapcsolat, maximum barátság.

Miért van mégis a szexuális vonzalom ennyire elbagatellizálva amikor a párválasztásról beszélnek, többnyire belső értékekről beszélnek, amelyek persze fontosak de csak miután megvan a szexuális vonzalom, tehát a sorrendben kicsit hátrébb vannak. Nem kevésbé fontosak de a szűrők sorrendjében hátrébb vannak mint a külső amely lényegében a legelső szempont amelynek meg kell felelni.


2023. máj. 19. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

A világ nem fekete fehér, hanem egy nagyon összetett, bonyolult dolog. Sajnos a jelenlegi társadalmi berendezkedésben (helyi közösségek, nagycsaládok szétesése, Home office, ingázás, heti 50-55-60 órás munkák) teljesen szétzilálják az emberi kapocslakainkat, és kevesebb impulzus ér, ami miatt felszínesebben látunk mindent.

Olvass sokat, főleg klasszikusokat, ápold a kapcsolataid és építs újakat, érjenek ingerek, és nem fogsz beugrani a telegrammon épp nagyot futó, részigazságokra épülő alt-right elméleteknek.

2023. máj. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

"és nem fogsz beugrani a telegrammon épp nagyot futó, részigazságokra épülő alt-right elméleteknek."


És remélhetőleg a twitteren és még sok helyen futó woke őrületnek sem fognak beugrani, ha megfogadják a tanácsodat...

2023. máj. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

2)

Természetesen, de most nem bolsevik hülyeségekről volt szó ;)

2023. máj. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

"De ha szexuálisan nem talál vonzónak a másik fél akkor sosem lesz abból igazi kapcsolat, maximum barátság."

Vegyük ezt alapul. Ebből következően tehát kijelenthetjük, hogy az embereknek több mint a fele vonzó, hiszen több mint a fele él igazi párkapcsolatban.


"többnyire belső értékekről beszélnek, amelyek persze fontosak de csak miután megvan a szexuális vonzalom"

Még igazad is lenne, ha a belső értékek megismerése nem növelné a szexuális vonzalmat.

2023. máj. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kólauborkával ***** válasza:
85%

Szerintem nem tagadja senki. Szimplán nem foglalkoznak vele, mert:

Nem okoz semmi fennakadást az emberiség berkeiben az, hogy van néhány egyed, aki nem képes kellöen alkalmazkodni a környezetéhez, e miatt párt sem talál magának. Mindig is voltak és lesznek is ilyen egyedek, nyugtasson meg a tudat, hogy a populáció rendkívül kis hányadát teszitek ki, így legalább valami vígasztalhat: egyedi vagy.

2023. máj. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

"De ha szexuálisan nem talál vonzónak a másik fél akkor sosem lesz abból igazi kapcsolat, maximum barátság."


Sugardaddy, sugababy, aranyásók? Megvannak?


Itt szerinted milyen szexuális vonzódás volt?

[link]

2023. máj. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Hintalow ***** válasza:
Pfff, már megint itt a szèntablettás troll...
2023. máj. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

5


Muszáj a leereszkedő hangnem a nyomorú sorsúakkal szemben?

Megfigyeltem ezt, oly sokan gyakorolják. Jobban érzitek tőle magatok?

2023. máj. 22. 09:02
 9/9 Kólauborkával ***** válasza:
91%
Úgy gondolom nem személyeskedtem, nem ereszkedtem le senkihez. Csak azok az emberek akik ennyire ezen a genetika alapú pártaláláson vannak (azt sem tudom, te vagy e az aki hetente 4-5 hasonló kérdést feltesz a tudománykategóriába), azok általában meg vannak gyözödve róla, hogy ök az emberiség csúcsai, nem is értik miért nem veti magukat rá minden nö, így igazából csak az önérzetüket tartottam meg, továbbra is az emberiség kis százalékába tartozhatnak, csak a másik oldalról…
2023. máj. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!