Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A domináns magabiztos viselked...

A domináns magabiztos viselkedés az az idegrendszeri adottságokon múlik?

Figyelt kérdés
Persze biztos van környezeti hatás is mögötte de úgy értem többnyire mi határozza meg?
2023. szept. 22. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az illető jellemén, hogy tudja, mennyit ér, és persze mindazon amit letett az asztalra.
2023. szept. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1


De van aki már 15 évesen ilyen, erős idegekkel, nyugodt magabiztossággal Egy ilyen személy mit tehetett le az asztalra?

2023. szept. 22. 10:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, a gátlástalanság sok esetben alapvető tényező ahhoz, hogy a senkik domináns viselkedést produkáljanak.


Az idegrendszerük nem érzékel semmilyen visszatartó erőt, és nem is számol a jövőbeli megtorlással - amit a legtöbbször úgyis megúsznak egy degenerált társadalomban - ezért kifizetődő stratégia számukra másokat ledominálni!

2023. szept. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy domináns lennénk, azt nem mondanám. Amikor a helyzet azt kívánja, domináns vagyok, de alapvetően együttműködésre törekszem. Szerintem itt nagyon sok múlik azon, mit hozunk otthonról. Nekem súlyos depresszióm van, ennek minden hátulütőjével, mégis általában kifejezetten magabiztos, erős a fellépésem. Ez pedig azért van, mert otthon belém nevelték, hogy igenis értékes ember vagyok, és nem csak azért, mert én vagyok XY, hanem mert ezért minden egyes nap megdolgozom.
2023. szept. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!