Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért nem hányunk, a meleg...

Miért nem hányunk, a meleg instant teás víztől?

Figyelt kérdés
Ugye a meleg víztől hányunk, de ha szórok bele instant teát, ami ugye nem olyan nagy tartalmú valami, akkor miért nem jön a róka? Az is ugyanolyan forralatlan meleg víz
2009. jan. 5. 13:14
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Most azt hiszed, hogy nagy ujdonságot mondtál azzal, hogy nem minden esetben lehet hánytatni, ezt még a hülye is tudja, hogy pl: savas mérgezésnél tilos. Ne nézz már ennyire hülyének. Jó, hogy megkérdezed tőlem azt, amit én eleve feltettem kérdésenek. Olyan sok okos van, választ várok rá nem idióta fikázást.
2009. jan. 5. 19:41
 12/21 anonim ***** válasza:
91%

És itt megjelent a lepontozás... hát - hát. Minek ilyen kérdés akkor, ha nem tetszenek a válaszok. Mindenki csak a véleményét írja le.

De nekem a kérdésből és kommentekből akkor is az jön le, hogy a kérdező hányni akar a meleg víztől, próbálta is és nem sikerült. Az meg nem tetszik neki, hogy a többség a meleg sós vizet javasolta.

2009. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
A kérdező nem akar hányni egyáltalán, se a meleg viztől, se a meleg SÓS viztől!! Egyszerűen megkérdeztem valamit, amiről mindenki a saját véleményét irja, és nem fogadja el, hogyha valaki valamit máshogy tud.
2009. jan. 5. 20:48
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem csoda hogy 1-2 litertől hánysz akár meleg akár hideg víz. ki bír annyit meginni?

ha meginnál 1-2 liter meleg teát attól is hánynál, gondolom.


a legtutibb módszer az a sós feketekávé. az két korty után meghányat (mondjuk nemtudom ezt mérgezések esetén hogy lehet alkalmazni)

2009. jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
én simán megiszok egy liter teát. lényegtelen, már a kérdésre nem is reagál senki...
2009. jan. 6. 14:49
 16/21 anonim ***** válasza:
85%

"addig kell inni, amig nem hányunk"

Ha hánysz, akkor a mennyiségtől hánysz, nem attól, hogy meleg a víz. De ilyen alapon a krumplitól is hánynál, csak addig kell enni, amíg már inkább kifelé jönne.


Milyen egyetemen mondták ez neked?

2009. jan. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem azért hánysz a meleg víztől, mert =azt hiszed= hogy hánytat. Ez csak önszuggesztió.


Az instan teától meg azért nem hánysz, mert azzal kapcsolatban nem hiszed, hogy hányni kéne tőle.

2009. jan. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
jaj ne idegesitsetek már, kérdezzetek meg egy hozzáértőt! Ez igy van, ahogy mondom!
2009. jan. 7. 19:31
 19/21 anonim válasza:
100%

Az hogy meleg vizet használnak hánytatáshoz nem jelenti azt hogy a meleg víztől hányni fogsz. Egyszerűen ez a leg-gyomorkímélőbb anyag amit gyomormosáshoz lehet használni.


Amúgy meg ha magadat szeretnéd meggyőzni arról hogy igenis a meleg víz hánytat akkor akárki mondhat akármit neked. Nem értem miért vagy ellenséges azokkal akik válaszolnak, csak mert nem egyezik a nézeteiddel.

2009. jan. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
86%
Amugy a hanyashoz meg ott van az ember ujja amit a torkan ha ledug akkor 3 devit is ki tud hanyni ha nagyon muszaj.
2009. jan. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!