Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi lesz 2012.12.21-én? Valóban...

Mi lesz 2012.12.21-én? Valóban a világ vége lesz, ahogy a maják megjósolták?

Figyelt kérdés
Véleményeket várok!!
2011. jan. 17. 17:35
1 2
 11/16 anonim válasza:
Engem inkább az érdekel, mi lesz előtte lévő nap, 20-án. Gondolkoztatok már rajta hány 'elvetemült hívő' fog menekülni?...vagy milyen 'leading news' lesz a CNN-en például..Tényleg kíváncsi vagyok az előtte napi reakciókra és az emberek lelki állapotára. :-D Szerintem egy csomó ember nem mer majd elaludni meg ilyenek.. Na meglátjuk, nincs sok hátra. :-D
2011. jan. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Utolsó:

A hülyékért nem kár


Kérdező:

Semmi hasonlót nem jósoltak a Maják. Mindösszesen annyi történik majd, hogy a naptáruk "tizedesjegyet" vált. (náluk más számrendszer volt, mint nálunk. Úgy képzeld el, mint mikor nálunk 999-ről 1000-re váltott a naptár.)

2011. jan. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Az elöző válaszadóhoz hozzászólnék,ha esetleg nem lesz világ vége,akkor most egy kicsit komolyabban elkell gondolkodnunk...hmmm,egyre több föld csuszamlások ,földrengések,cunamik vannak aminek az előjele,meg persze ez a globális túlmelegedés.Már nincs sem tavasz,sem ősz.
2011. jan. 20. 19:06
 14/16 anonim ***** válasza:

Semmivel sincs több földrengés, földcsuszamlás vagy cunami, mint az elmúlt bármelyik évszázadban.


Csak régen nem tudtál róla, ha Kínában vagy a Kung Tung Bung szigeten földrengés volt, most meg bemondja este a híradó. Ennyi történt.

2011. jan. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
értsétek meg a világ tesz minket tönkre hanem mi öt szov ha abba hagynák a kocsik,benzin,gyár,stb gyártást akk kb 2milliárd évig még el lennénk
2012. jún. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Na, csak nem lett semmi :D
2022. márc. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!